David Berkowitz - Seri Katiller Tipografi Çalışması 01

Tipografi Tasarımları - David Berkowitz - Seri Katiller Tipografi Çalışması 01 ...

erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar arkadaşlar, ilk tipografi çalışmamı yaptım, bunun için çalışmalarıyla bana gaz vermiş Cengiz arkadaşıma teşekkür ederim David Berkowitz - Seri Katiller Tipografi Çalışması 01

"Seri Katiller" adında bir seri ile başlamak istedim, ilk katilimiz "David Berkowitz", yorumlarınıza göre diğer çalışmalarımda daha dikkatli olmaya çalışacağım.

Acımasızca eleştirip, nedenlerini belirtirseniz sevinirim. Nitekim tipografi konusunda aslında bayağı acemiyim.

Şimdiden teşekkürler...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
alanım tipografi değil ama okurken en azından kulağımda dın dın dın dın diye heyecanlı bir müzik vardıDavid Berkowitz - Seri Katiller Tipografi Çalışması 01 demek ki renkler çok doğru olmuşDavid Berkowitz - Seri Katiller Tipografi Çalışması 01
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2008 #3
alanım tipografi değil ama okurken en azından kulağımda dın dın dın dın diye heyecanlı bir müzik vardıDavid Berkowitz - Seri Katiller Tipografi Çalışması 01 demek ki renkler çok doğru olmuşDavid Berkowitz - Seri Katiller Tipografi Çalışması 01
hehe, teşekkür ederim efoja, benimde alanım değil ama hobi olarak uğraşmak öğrenmek istiyorum...

kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 07-09-2008 #4
abicim sen baya bi hızlı giriş yapmişsin ya, valla çok beğendim.. valla ne yalan söyliyeyim cengiz'in çalişmalarini kiskanmiyor değilim.. bakmişsin yarin bigün bende soyunu vermişim tipografiye David Berkowitz - Seri Katiller Tipografi Çalışması 01 tekrar ellerine emeğine sağlik..
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2008 #5
abicim sen baya bi hızlı giriş yapmişsin ya, valla çok beğendim.. valla ne yalan söyliyeyim cengiz'in çalişmalarini kiskanmiyor değilim.. bakmişsin yarin bigün bende soyunu vermişim tipografiye David Berkowitz - Seri Katiller Tipografi Çalışması 01 tekrar ellerine emeğine sağlik..
sağolasın dostum.. öyle öyle sağolsun Cengiz, aldım ben gazı David Berkowitz - Seri Katiller Tipografi Çalışması 01
Bu mesajdan alıntı yap
cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 09-09-2008 #6
bende xavalon dan aldım gazı hadi hayırlısı. eline sağlık arkadaşım yine sade ve başarılı bir bir çalışma ben bunu kaçırmışım yeni gördüm
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-09-2008 #7
bende xavalon dan aldım gazı hadi hayırlısı. eline sağlık arkadaşım yine sade ve başarılı bir bir çalışma ben bunu kaçırmışım yeni gördüm
hehe eyvallah dostum sağolasın David Berkowitz - Seri Katiller Tipografi Çalışması 01
Bu mesajdan alıntı yap
Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 09-09-2008 #8
Nerdeyse benide gaza getireceksinizDavid Berkowitz - Seri Katiller Tipografi Çalışması 01

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-09-2008 #9
Nerdeyse benide gaza getireceksinizDavid Berkowitz - Seri Katiller Tipografi Çalışması 01
Hocam bizim için onurdur David Berkowitz - Seri Katiller Tipografi Çalışması 01
Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 09-09-2008 #10
bende arkadaşlara katılıyorum güzel iş çıkmış, işi yaparken keyif aldıgınızda gayet anlaşılıyor, tebrikler elinize sağlık...

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
berkowitz, Çalışması, david, katiller, seri, tipografi