De stijl Hakkında Ödevim

Grafik Sözlük - De stijl Hakkında Ödevim ...

De stijl Hakkında Ödevim
swater isimli Üye şimdilik offline konumundadır

swater

Grafiker / İstanbul

De stijl Hakkında Ödevim

Alt 20-10-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar merhaba bu destijl sanatı hhakkında vize ödevim var 7-10 sayfa arası yalnız ben nere baktıysam 1 pragraf buldum acaba yardımcı olma sansınız varmı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 20-10-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba....
Nazan İpşiroğlu' nun "Sanatta Devrim" adlı kitabında biraz daha fazla bilgi var...
Bu mesajdan alıntı yap
swater isimli Üye şimdilik offline konumundadır

swater

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2007 #3
nette bulambilcegim bir yer dokuman bankası yokmu
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 25-10-2007 #4
arkadaşlar destijl hakında ödevim var cumaya yetiştirmem gerekiyor bulmdm yardmcı olacak arkdş varmı
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 25-10-2007 #5
aysenur sn hangı okuldasın aynı odev bızdede vardaDe stijl Hakkında Ödevim cumaya yetısmesı gerekıo bn kadırhastayımDe stijl Hakkında Ödevim
Bu mesajdan alıntı yap
uguryontucu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uguryontucu

Hiç Biri / Erzurum

Alt 25-10-2007 #6
abi bu kadir has milleti buçraya toplanmış heralde. hoca katletti bizi yaf (:

ödeve dair 1 sayfa bulabildim. onu versem hoca dalgamı geçiosn der. kaldık sanırım De stijl Hakkında Ödevim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 25-10-2007 #7
Ya ben bunu sevmiyorum işte. Biz böyle bir eğitim sisteminden geldik. Herşeyin sayfalarca açıklmasımı olması lazım canımız çıkardı aman çok sayfa olsun.. Dışardan bri görse zanneder yemek yapıoz bol olsun. Hoca not versin. De stijl Hakkında Ödevim

Şu hocaların hepsimi aynı bunlar nasıl eğitimci anlamıyorumki. Sayfalarca ödev alırlar onun varya 4 sayfasoını okumucak haa!!

Lise 1-2-3 sınıfta hep kimyadan aldım ödevi hepde aynı hocaydı dedilerki bunu gözünü fazla batma birbirinize bulaşmassanız sene sonunda hiçbişe olmaz. Bilmiyorum okudu veya okumadı 2. ve 3. sınıfta orta sayfalara nasrettin hoca fıkrası yerleştirdim De stijl Hakkında Ödevim hani yakalarsada hocam işte mizah olsun dicektim. Ne ses geldi ne seda..
Bu mesajdan alıntı yap
mavitayfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavitayfa

Grafiker / Tekirdağ

Alt 26-10-2007 #8
arkadaşlar bu tür konuları araştırırken bu sanat akımında öncü isimleri de (örn. Piet Mondrian) ayrıca ele alın çalışmalarından örnekler sunun + akıma temel oluşturan bir sanatsal felsefe varsa (ki bu De stijlde neoplastisizm imiş) ona da değinin...sayfalarınız da çoğalmış olur böyleceDe stijl Hakkında Ödevim) hem bilginiz de artmış olur fena mıDe stijl Hakkında Ödevim bi tavsiye daha internetin yetersiz kaldığı konularda kütüphanelere koşunDe stijl Hakkında Ödevim
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
de stijl