Dedemin İnsanları

Sinema & Tiyatro - Dedemin İnsanları ...

Dedemin İnsanları
jelly123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jelly123

Ressam / İstanbul

Dedemin İnsanları

Alt 12-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çağan IRMAK’ın senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı DEDEMİN İNSANLARI, küçük bir kasabada yaşayan on yaşında bir çocuk ve dedesi aracılığıyla, bir ailenin ve bir ülkenin geçirdiği büyük değişimi anlatıyor.

Çağan IRMAK’ın senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı hiçbir filmi kaçırmam. başarılarının devamını dilerim.

DEDEMİN İNSANLARI, 25 Kasım’da tüm Türkiye’de vizyona girecekmiş.

http://dedemininsanlari.com/
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

SZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SZ(34)

Grafiker / İzmir

Alt 12-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Konusu çok güzel halen içinde bulunduğumuz durumlar bence...İleride böyle filmleri seyretselerde çok fazla etki bırakmayacak bizler sonları yaşıyoruz...Dedelerimiz sağken seyredelim... Benim torunumu anlatacak böylesine hızlı değişime uğrayan bir yaşantım olmadı çünkü... İyi seyirler herkeze...
Bu mesajdan alıntı yap
arda.kocamn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arda.kocamn(25)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 18-11-2011 #3
Tvde duydum, Çağan Irmak filmi geliyor dendi. dedim ki ikinci bir Babam Ve oğlum geliyor, Çinar Ağaci geliyor. Yol arkadaşim dizisinin eşsiz tadi geliyor. Çağan Irmağin imzasini attiği her filmde varim. 25 Kasım gel artık.
Bu mesajdan alıntı yap