Deep Forest' tan Tasavvuf Esintileri..

Müzik Videoları - Deep Forest' tan Tasavvuf Esintileri.. Sponsorlu Bağlantılar Kuzey [FONT="Arial Black"] Fransa [/FONT]'da 90'ların başında biraraya gelen Eric Mouquet ve Michael Sanchez'den kurulu ünlü grup [FONT="Arial Black"] Deep Forest [/FONT], çok az Fransız grubun yakaladığı bir ...

Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 27-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kuzey [FONT="Arial Black"]Fransa[/FONT]'da 90'ların başında biraraya gelen Eric Mouquet ve Michael Sanchez'den kurulu ünlü grup [FONT="Arial Black"]Deep Forest[/FONT], çok az Fransız grubun yakaladığı bir başarı ile bugüne dek her biri milyonlarca kopya satan 5 albüm yayınladı. Kendi özel sound'larıyla dünyanın dört bir tarafından topladıkları etnik melodileri harmanlayan Deep Forest, kariyerlerinin 12. yılını geride bırakırken, bugüne kadar yayınladıkları albümlerinden derledikleri en iyi şarkılarını biraraya getirdi. Mart ayının ilk haftası ülkemizde de yayınlanacak "Essence of the Forest by Deep Forest", grubun herbiri hit olmuş, 'Sweet Lullaby', 'Marta's Song', 'Desert Walk', 'Deep Blue Sea' gibi parçalarını içeriyor. [FONT="Arial Black"]Tasavvuf müziğinden [/FONT]etkilendiler Afrika kökenli melodileri kullandıkları ilk albümleri ve albümde yeralan 'Sweet Lullaby' isimli parçalarıyla tüm dünyada üne kavuşan Deep Forest, 1996 tarihli ikinci albümleri "Boheme" ile ödül üstüne ödül kazandı. Aynı yıl grup ünlü sanatçı Peter Gabriel ile "Strange Days" filmi soundtrack albümü için biraraya geldi. Ülkemizde de büyük satış rakamlarına ulaşan "Comparsa", Japonya'da verdikleri konserin kayıtlarından oluşan "Made in Japan" sonrası ünlü Fransız aktör Alain Corneau'nun başrolünü oynadığı "Le Prince Du Pacifique"in müzikleriyle karşımıza çıkan Deep Forest, son olarak tasavvuf müziğinden etkilenerek kaydettikleri "Music Detected"i yayınlamıştı.
(Stüdyo İmge)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Şimdi gördüm, iyiki de görmüşümDeep Forest' tan Tasavvuf Esintileri.. Tarzım olmasa da hoş...

Bilgi ve parça için ayrı ayrı teşekkür ederim.Deep Forest' tan Tasavvuf Esintileri..
Bu mesajdan alıntı yap
finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 05-03-2010 #3
çok güzelmiş... teşekkürler paylaşım için... Deep Forest' tan Tasavvuf Esintileri..
Bu mesajdan alıntı yap

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 05-03-2010 #4
Şimdi gördüm, iyiki de görmüşümDeep Forest' tan Tasavvuf Esintileri.. Tarzım olmasa da hoş...

Bilgi ve parça için ayrı ayrı teşekkür ederim.Deep Forest' tan Tasavvuf Esintileri..
Şarkının tasavvufi kısımlarını bir Fransız söylüyor. Bunu duyduğumda telaffuz başarısından dolayı şaşırmıştım.. Umarım sen de şaşırsın Deep Forest' tan Tasavvuf Esintileri..
Ha bir de asıl ben teşekkür ederim Deep Forest' tan Tasavvuf Esintileri..

çok güzelmiş... teşekkürler paylaşım için... Deep Forest' tan Tasavvuf Esintileri..
Ben teşekkür ederim finfik Deep Forest' tan Tasavvuf Esintileri.. Beğenmene sevindim..
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-03-2010 #5
Şarkının tasavvufi kısımlarını bir Fransız söylüyor. Bunu duyduğumda telaffuz başarısından dolayı şaşırmıştım.. Umarım sen de şaşırsın Deep Forest' tan Tasavvuf Esintileri..
Ha bir de asıl ben teşekkür ederim Deep Forest' tan Tasavvuf Esintileri..
İlk yorumumdaki "hoş" benzetmem, şaşkınlığımı ifade etmek içindi zaten.Deep Forest' tan Tasavvuf Esintileri..

Böyle paylaşımlarının takipçisiyim haberin olsunDeep Forest' tan Tasavvuf Esintileri..
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-03-2010 #6
yumuşacık ... çok teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 05-03-2010 #7
Bu arada korsan youtube ciler hemen kendini belli ettiriyor Deep Forest' tan Tasavvuf Esintileri..
Maalesef ben göremiyorum videoyu Deep Forest' tan Tasavvuf Esintileri..
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-03-2010 #8
yaz google 'a elemantal-deep forest illa var Deep Forest' tan Tasavvuf Esintileri..
Bu mesajdan alıntı yap

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 05-03-2010 #9
İlk yorumumdaki "hoş" benzetmem, şaşkınlığımı ifade etmek içindi zaten.Deep Forest' tan Tasavvuf Esintileri..

Böyle paylaşımlarının takipçisiyim haberin olsunDeep Forest' tan Tasavvuf Esintileri..
Ne zaman yeni ve hoş bir şey bulursam size seve seve sunacağım söz Deep Forest' tan Tasavvuf Esintileri..

yumuşacık ... çok teşekkürler.
Bu hoş tanımınız için ben teşekkür ederimDeep Forest' tan Tasavvuf Esintileri.. Tek kelimeyle yumuşak.. evet..

Bu arada korsan youtube ciler hemen kendini belli ettiriyor Deep Forest' tan Tasavvuf Esintileri..
Maalesef ben göremiyorum videoyu Deep Forest' tan Tasavvuf Esintileri..
Farklı bir siteden linkini bulup ekleyeceğim abim senin için Deep Forest' tan Tasavvuf Esintileri..

Hatta buldum ;
http://video.mail.ru/bk/garuss/46259/46367.html

yaz google 'a elemantal-deep forest illa var Deep Forest' tan Tasavvuf Esintileri..
Yardımseverliğiniz için de teşekkürler Deep Forest' tan Tasavvuf Esintileri..
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 05-03-2010 #10
Tekrar tekrar dinleniyor. İlaç gibi müzik..

Teşekkürler, paylaştığınız için. Deep Forest' tan Tasavvuf Esintileri..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları