default otomatik açılmıyor.

Php, Asp, Perl, Html - default otomatik açılmıyor. Sponsorlu Bağlantılar merhaba beyler.birkaç gündür bir sorunla uğrasıyorum.Daha önce basına gelenler varsa bilir.Aspx siteyi hosta atıyorum,siteadi.com seklinde yazdığımda site açılmıyor.dosya bulunamadı gibisinden hata veriyor.ama siteadi.com/default.aspx seklinde giriliyor.nedeni ne olabilir? panelden ...

yu61nus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yu61nus

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

ünlem

Alt 19-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba beyler.birkaç gündür bir sorunla uğrasıyorum.Daha önce basına gelenler varsa bilir.Aspx siteyi hosta atıyorum,siteadi.com seklinde yazdığımda site açılmıyor.dosya bulunamadı gibisinden hata veriyor.ama siteadi.com/default.aspx seklinde giriliyor.nedeni ne olabilir?
panelden ilk açılacak sayfa ayalarmayayı yaptım.sayfayı tekrar tasarlamayıda denedim.yardımlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

megaboz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

megaboz

Webmaster / Zonguldak

Alt 03-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
üzerinden biraz vakit geçmiş ama ben bi cevap vereyim. şu anki duruma göre sitenin ilk açacağı sayfa konusunda problem var. birde sitenin ana dizinindeki .htacces dosyasına DirectoryIndex anasayfa.htm kodunu ekleyerek anasayfa.htm linkini kendine göre düzenleyip sitene at istersen.
Bu mesajdan alıntı yap