Değerli yorumlarınızı bekliyorum

Kartvizit Tasarımları - Değerli yorumlarınızı bekliyorum ...

SeyfiYalcin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SeyfiYalcin

Grafiker / İstanbul

Alt 21-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili arkadaşlar ben liseyi grafik tasarım mezunu olarak bitirdim Üniversite 1 de okuyorum yaz tatilindede bir grafik işe girmek istiyorum sizce devam etmeli miyim ?

Renkler birbirine yakın durmus ama bnm bilgisayarda oyle degıl sebebı nedır acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

BG Gocmen TR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BG Gocmen TR

Grafiker / İstanbul

Alt 22-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok fazla amatörce buldum ben bunu, özellikle renk seçimlerin hiç uyumlu değil zemin renklerini daha farklı yapmayı dene siyah - mavi, gri - koyu kırmızı falan..
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 22-06-2012 #3
Arkadaşında dediği gibi çok acemice lisede pek bişey öğretmiyorlar anlaşılan Değerli yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap

SeyfiYalcin

Grafiker / İstanbul

Alt 22-06-2012 #4
Çok fazla amatörce buldum ben bunu, özellikle renk seçimlerin hiç uyumlu değil zemin renklerini daha farklı yapmayı dene siyah - mavi, gri - koyu kırmızı falan..
yorumun için teşekkürler renkler gerçekten karıştı haklısın Değerli yorumlarınızı bekliyorum düzeltip yenisini koyacağım
Bu mesajdan alıntı yap

SeyfiYalcin

Grafiker / İstanbul

Alt 22-06-2012 #5
Arkadaşında dediği gibi çok acemice lisede pek bişey öğretmiyorlar anlaşılan Değerli yorumlarınızı bekliyorum
En azından terbiyeyi öğrettikleri kesin Değerli yorumlarınızı bekliyorum Aslanım sen uza hadi konuyu dağıtma bi konuları dolaş eleştiri nasıl yapılır yorum nasıl yapılır bi öğren gel....
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 22-06-2012 #6
En azından terbiyeyi öğrettikleri kesin Değerli yorumlarınızı bekliyorum Aslanım sen uza hadi konuyu dağıtma bi konuları dolaş eleştiri nasıl yapılır yorum nasıl yapılır bi öğren gel....
Onuda öğrenip öğrenmediğin meçhul :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap

SeyfiYalcin

Grafiker / İstanbul

Alt 22-06-2012 #7
Onuda öğrenip öğrenmediğin meçhul :rofl:
neyse arkadaşım yenisini atıyorum ona yorum atarsın .
Bu mesajdan alıntı yap

SeyfiYalcin

Grafiker / İstanbul

Alt 22-06-2012 #8
Bu mesajdan alıntı yap
alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 22-06-2012 #9
Bence Junyor yap. Senyor olmana daha çok var gibi.

Sabır ve gayretle bir yerlere gelebilirsin. Sadece biraz zaman lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 22-06-2012 #10
aziz allah sipariş misin sen ya mübarek gün Değerli yorumlarınızı bekliyorum canım madem zoruna gidicekti yapılan yorum ve eleştiriler ne halt yemeye koydun o zaman buraya hııı Değerli yorumlarınızı bekliyorum Değerli yorumlarınızı bekliyorum terbiyeyi de maşallah iyi örenmişsin seviye eksik kalmış Değerli yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları