değişik bir estantene

Fotoğrafçılık - değişik bir estantene ...

değişik bir estantene
baykal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baykal(30)

Sanat Yn. / Ankara

değişik bir estantene

Alt 26-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

değişik bir estantene
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

uwe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uwe(44)

Webmaster / Çanakkale

Alt 29-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Havai fişekler fotograflarınada baktım. Onlar için soylenecek bir sözüm yok. Ama yinede bir resim çekilirken bir konusu olması lazım diye düşünüyorum. sadece havai fişek yerine o anda orada ne yasanıyorsa onlarla beraber arka planda havai fisekleri cekse idin daha iyi olurmus idi. Bu resime gelinde sen ne düşündün bilemiyorum ama normal sıradan çekilmiş bir enstantene olmus gibi...saglıcakla kal.
Bu mesajdan alıntı yap

baykal(30)

Sanat Yn. / Ankara

Alt 29-08-2008 #3
Havai fişekler fotograflarınada baktım. Onlar için soylenecek bir sözüm yok. Ama yinede bir resim çekilirken bir konusu olması lazım diye düşünüyorum. sadece havai fişek yerine o anda orada ne yasanıyorsa onlarla beraber arka planda havai fisekleri cekse idin daha iyi olurmus idi. Bu resime gelinde sen ne düşündün bilemiyorum ama normal sıradan çekilmiş bir enstantene olmus gibi...saglıcakla kal.
öncelikle yorumunuz için tşk ederim bayım
ben düz mantık işler yapmaktan hoşlanmıyorum herkez havai fişek çeker ama etrafındaki olanlarıda çeker ben sadece havai fişeklerin havadaki çzgürlüklerini pozlamak istedim mantıklı düşünüldüğünde sıradanlık olamaz hiçbir fotoraf için sıradanlık ibaresi kullanılamaz sıradan dediğiniz fotoğrafta yada fotoğraflarda çeken fotoğrafçı için bir gizem yatıyordur. yorumunuz için yeniden tşk ederim başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 29-08-2008 #4
imla hatası yapmıssınız..tranvay degil "tramvay" olmalı..saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
burakosar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakosar

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 29-08-2008 #5
öncelikle yorumunuz için tşk ederim bayım
ben düz mantık işler yapmaktan hoşlanmıyorum herkez havai fişek çeker ama etrafındaki olanlarıda çeker ben sadece havai fişeklerin havadaki çzgürlüklerini pozlamak istedim mantıklı düşünüldüğünde sıradanlık olamaz hiçbir fotoraf için sıradanlık ibaresi kullanılamaz sıradan dediğiniz fotoğrafta yada fotoğraflarda çeken fotoğrafçı için bir gizem yatıyordur. yorumunuz için yeniden tşk ederim başarılar
size sonuna kadar katılıyorum ben bu kareye baktıgımda bır cok sey cıkartıyorum ve bır cok dusunuyorum fotografın anlamıda odur zaten gercı bu hayal gucune dayanır bır ınsan gorduyunden ne kadar cok sey cıkartırsa o kadar hayal gucu iyi demektır ayrıca hıc bır calısmaya sıradan denemez ozellıklede bu calısmaya lutfen bu tur yorumlarınızı hak edecek calısmalarınıza yapınız cunku bu calısma hakıkaten gusel bır calısma...
Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap

baykal(30)

Sanat Yn. / Ankara

Alt 31-08-2008 #6
bana hak verdiğiniz için çok teşekür ederim efendim hayatınızda ve mesleğinizde üstün başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-12-2008 #7
sıradan bir fotoğraf ama baktığında birsürü anlam çıkarabiliyorsun.
Bu mesajdan alıntı yap
SERAP BİRCAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SERAP BİRCAN

Grafiker / Konya

Alt 19-12-2008 #8
Güsel fotoğraf prespektif güzel devamını bekleriz başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 20-12-2008 #9
Çok güzel bir çalışma olmuş. Fakat yazarken imlâ kurallarına dikkat edelim. Türkçemizi bozmayalım. Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-12-2008 #10
güzel bir kare olmuş...her yüzde ayrı bir ifade başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bir, değişik, degisik, estantene