Degisti: KralTasarım Karvizit

Kartvizit Tasarımları - Degisti: KralTasarım Karvizit ...

yigitGr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yigitGr(25)

Webmaster / İstanbul

Dosya19

Alt 01-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar yorumlarınızı dikkate alarak degisimler yaptım.Önerilerinizi Bekliyorum

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 02-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kral karadenizi anımsattı bana yada kralt tv nedenini gerçekten bilmiyorum ama
yapıcı olmak gerekirse olmamış fontlar duruş renkler bence tipografi deneyin
Bu mesajdan alıntı yap
FatihDora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FatihDora(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-08-2010 #3
Sağdaki yazılara kaynaşma modundan bi mod uygulasaydın! Beyaz yazılar havada kalmış Degisti: KralTasarım Karvizit
Bu mesajdan alıntı yap
karakura12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakura12

Grafiker / Ankara

Alt 02-08-2010 #4
Yazı fontlarında sorun war. Birde baskıya geçecekse fireworks olmaz. Cdr - eps gibi vektörel tabanlı bir programda yapmanız lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
oreiro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oreiro

Grafiker / İstanbul

Alt 02-08-2010 #5
farklı font ve şık ve sade bi arka plan kullanmalısın
Bu mesajdan alıntı yap
hllyyc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hllyyc

Sanat Yn. / Gaziantep

Alt 02-08-2010 #6
arkadaşım efektlerle çalışmaktan kurtul öncelikle.outher glow drop shadowla grafik tasarım yapan birinin ya da bir firmanın kartviziti olmaz kanaatimce. daha ince sans-serif tırnaksız şık fontlar var. logonu öle yap. ortala altına sloganını yaz comic sanstanda vazgeç Degisti: KralTasarım Karvizit Ve bence çift taraflı bir kartvizite sahip olman kalite açısından da iyi olcaktır.Arka tarafada önde kullanacağın fontlarla güzel bi tipografi uygulayarak hizmetlerini sıralayıp iletişim bilgilerini girebilirsin. Emeğine sağlık.Eskisine göre bence daha iyi olmuş iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

hllyyc

Sanat Yn. / Gaziantep

Alt 02-08-2010 #7
mesela : burada yaptığım bir çalışma var.Kişisel bi kartvizit olduğu için adres vs. fazla bilgi yok.Sadece isim ve telefon incele istersen.
Bak burada da GrafiKing | Grafik Tasarım Kralı ® var Degisti: KralTasarım Karvizit yine vurguluom tescillidir Degisti: KralTasarım Karvizit
Bu mesajdan alıntı yap
FatihDora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FatihDora(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-08-2010 #8
arkadaşım efektlerle çalışmaktan kurtul öncelikle.outher glow drop shadowla grafik tasarım yapan birinin ya da bir firmanın kartviziti olmaz kanaatimce. daha ince sans-serif tırnaksız şık fontlar var. logonu öle yap. ortala altına sloganını yaz comic sanstanda vazgeç Degisti: KralTasarım Karvizit Ve bence çift taraflı bir kartvizite sahip olman kalite açısından da iyi olcaktır.Arka tarafada önde kullanacağın fontlarla güzel bi tipografi uygulayarak hizmetlerini sıralayıp iletişim bilgilerini girebilirsin. Emeğine sağlık.Eskisine göre bence daha iyi olmuş iyi çalışmalar.
:alkis: bencede güzel bi öneri olmuş arkadaşım!
Bu mesajdan alıntı yap

hllyyc

Sanat Yn. / Gaziantep

Alt 02-08-2010 #9
teşekkürler . elimizden geldiği kadar arkadaşım Degisti: KralTasarım Karvizit
Bu mesajdan alıntı yap
yigitGr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yigitGr(25)

Webmaster / İstanbul

Alt 02-08-2010 #10
Comic sans konusunda hak veriyorum Degisti: KralTasarım Karvizit yorumlarınız icin tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları