Dekupe fiyatı!

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Dekupe fiyatı! Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar.. Aşağıdaki örnekteki gibi çiçek resimlerinin tane olarak dekupe yapma fiyatı ortalama olarak ne kadardır? bu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim.. teşekkürler.....

Dekupe fiyatı!
frankenstein3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frankenstein3

Grafiker / İstanbul

Dekupe fiyatı!

Alt 23-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar.. Aşağıdaki örnekteki gibi çiçek resimlerinin tane olarak dekupe yapma fiyatı ortalama olarak ne kadardır? bu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim.. teşekkürler..

Dekupe fiyatı!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

frankenstein3

Grafiker / İstanbul

Alt 24-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yardım edebilecek kimse yok mu? Dekupe fiyatı! veya siz olsaydınız ne kadardan yapardınız?
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-04-2012 #3
Konuyu http://www.grafikerler.net/is-veren-ilanlari-f139.html kısmına açsaydınız emin olun yardımcı olmak isteyecek çok kişi var.

Görseli, iletişim adreslerini yazıp gelecek teklifleri değerlendirin. Hangi ücrete nasıl kaç adet yaptıracağınıza kendiniz karar verin.

Ben 10 TL ye yaparım başkası 0,10 kuruştan. Pazarlığınızı ve konuşmalarınız size özel şekilde sizin telefonunuzdan veya mailden yapılsın..Bu kadar basit.
Bu mesajdan alıntı yap

frankenstein3

Grafiker / İstanbul

Alt 24-04-2012 #4
İş yaptıran ben değilim işi kendim yapacağım.. Ben sadece iş yaptırana söylemem gereken fiyat konusunda bilgi almak istemiştim.. Yinede ilgileriniz için teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-04-2012 #5
İş yaptıran ben değilim işi kendim yapacağım.. Ben sadece iş yaptırana söylemem gereken fiyat konusunda bilgi almak istemiştim.. Yinede ilgileriniz için teşekkür ederim..
Emeğinizin karşılığını, her sektörden 350-400.ooo üyesi olan bir platforma sunmanız gereksiz.

0,10 kuruş ile 20 Tl arasında değişen fiyatlar mümkün. Emeğinizi karşılığını, işin zorluğu, adedi ve teslim süresine göre belirleyin.
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 24-04-2012 #6
Benzer bir iş gelmişti bana, tanesine 4 tl dedim bir daha aramadı şahıs Dekupe fiyatı! Çok detaylı bir işçiliği olacağı kesin 4-5 tl nin altı mantıksız bence
Bu mesajdan alıntı yap

frankenstein3

Grafiker / İstanbul

Alt 25-04-2012 #7
teşekkür ederim arkadaşım.. sanırım bu bana yeterli olacaktır ve insanlara bilgi vermeninde gereksiz olduğunu düşünmediğinden sana minnetkârım..
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 25-04-2012 #8
teşekkür ederim arkadaşım.. sanırım bu bana yeterli olacaktır ve insanlara bilgi vermeninde gereksiz olduğunu düşünmediğinden sana minnetkârım..
Memnuniyet ifadesi ''minnettarlıktır''
Bu mesajdan alıntı yap