Dekupe için yardımcı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Dekupe için yardımcı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Dekupe için yardımcı Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Photoshop bilgisi olan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili ...

arvakadesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arvakadesign

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Alt 07-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dekupe için yardımcı

Program/Seviye: Photoshop bilgisi olan

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba,
Dekupe işleri için sürekli olarak bana yardım edebilecek bir yardımcı arıyorum. İşleri klasör halinde göndereceğim ve teslim aldığım zaman derhal ödemesini gerçekleştireceğim. Bütçe çok yüksek değil. İlgilenen ler aşağıdaki mail adresimden benimle iletişime geçebilirler. Genel işleyiş 60 fotoğraf için teslim süresi,teslim aldıktan sonraki gündür.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Dekupe için yardımcı - Türkiye GeneliDekupe için yardımcı - Türkiye GeneliDekupe için yardımcı - Türkiye GeneliDekupe için yardımcı - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

emel1988 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emel1988

Grafiker / Ankara

Alt 08-04-2015 #3
Fotoğraf başına 25 kuruş öneriyor arkadaşımız Dekupe için yardımcı - Türkiye Geneli
60 fotoğraf için 15 TL yani ...
Bu kişiyi nasıl bulacaksınız çok merak ediyorum
arvakadesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arvakadesign

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2015 #4
Fotoğraf başına 25 kuruş öneriyor arkadaşımız Dekupe için yardımcı - Türkiye Geneli
60 fotoğraf için 15 TL yani ...
Bu kişiyi nasıl bulacaksınız çok merak ediyorum
Anlaşma sağlanmıştır.

İlginiz için Teşekkür ederim.