Dekupe işi(uygun fiyata) - Öğrenci.. - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Dekupe işi(uygun fiyata) - Öğrenci.. - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Dekupe işi(uygun fiyata) - Öğrenci.. Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Adobe Photoshop İş deneyimi ve içeriği: Fotoğrafçıların dekupe işleriyle uğraştım Çalışma Şartları: Tam ...

AlicanAygor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AlicanAygor

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 24-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dekupe işi(uygun fiyata) - Öğrenci..

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe Photoshop

İş deneyimi ve içeriği: Fotoğrafçıların dekupe işleriyle uğraştım

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Bilgisayar Müh. okuyorum, bu tür işlere çok ilgim var severek yapıyorum.

E-posta:

Telefon: 0538 337 89 60
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Dekupe işi(uygun fiyata) - Öğrenci.. - Türkiye GeneliDekupe işi(uygun fiyata) - Öğrenci.. - Türkiye GeneliDekupe işi(uygun fiyata) - Öğrenci.. - Türkiye GeneliDekupe işi(uygun fiyata) - Öğrenci.. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap