Dekupe İşlemi Yaptırılacaktır - Dünya Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Dekupe İşlemi Yaptırılacaktır - Dünya Geneli Sponsorlu Bağlantılar Dekupe İşlemi Yaptırılacaktır Şehir: Antalya Aranan Şehir: Dünya Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: İş yoğunluğumdan ötürü aylık olarak çıkarttığım bir ürün kataloğunun dekupe işlemlerini ...

womd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 25-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dekupe İşlemi Yaptırılacaktır

Aranan Şehir: Dünya Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: İş yoğunluğumdan ötürü aylık olarak çıkarttığım bir ürün kataloğunun dekupe işlemlerini freelance çalışan bir arkadaşa yaptırmak istiyorum. Yaklaşık 300 adet ürün ve çoğu beyaz arka plana sahip. Bu her ay devam edecek bir iş, ilk aydan sonra bu adet tabi ki düşecek ve yaklaşık 100 tane filan olacak ve bu şekilde devam edecek. İstediğim tek şey temiz ve hızlı bir şekilde dekupe yapabilen ve işini zamanında teslim edecek bir çalışma arkadaşı. Lütfen tekliflerinizi mail adresime gönderiniz. Tam sayıyı bilmediğimiz için fiyatı resim başına verirseniz daha iyi olur. Ödemeler isteğe bağlı olarak haftalık veya aylık olarak yapılır. Teşekkürler..

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Dekupe İşlemi Yaptırılacaktır - Dünya Geneli - Dekupe İşlemi Yaptırılacaktır - Dünya Geneli ya da Dekupe İşlemi Yaptırılacaktır - Dünya Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Dekupe İşlemi Yaptırılacaktır - Dünya Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

secem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

secem(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-07-2012 #3
Merhaba;
hürriyet gazetesinde bir süre dekupe de çalıştım yardımcı olabilirim. aynı zamanda bir şirkette grafik sorumlusuyum temmuz ve ağustos aylarında müsait oluyorum. dekupe edilecek ürünler neler fiyat vermek için buda etken. ama gene de yaklaşık resim başı 1 - 1,5 tl dir.
menzil61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

menzil61

Grafiker / İstanbul

Alt 25-07-2012 #4
..............
ERGENÇ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ERGENÇ

Grafiker / Aydın

Alt 25-07-2012 #5
mrb..mail attım size.bilginize
womd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 25-07-2012 #6
Merhaba;
hürriyet gazetesinde bir süre dekupe de çalıştım yardımcı olabilirim. aynı zamanda bir şirkette grafik sorumlusuyum temmuz ve ağustos aylarında müsait oluyorum. dekupe edilecek ürünler neler fiyat vermek için buda etken. ama gene de yaklaşık resim başı 1 - 1,5 tl dir.
çoğunlukla mobilya ve beyaz eşya..
GrapikselDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrapikselDesign

Grafiker / Kayseri

Alt 25-07-2012 #7

mail atıldı.
lksz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lksz

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 25-07-2012 #8
Mail atıldı, dönüş bekleniyor.
kral34y isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kral34y

Grafiker / İstanbul

Alt 25-07-2012 #9
işinizle ilgileniyorum mail attım
mmiinneee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mmiinneee

Grafiker / Ankara

dekupe ilanı

Alt 25-07-2012 #10
Merhaba
Facebookta olan paylaşımınızı gördüm size yardımcı olabilirim. Fakat hiç serbest çalışmadım fiyatlar nedir ne değildir bilmiyorum paraya ihtiyacım var ek olarak yapabilirim. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

İyi Çalışmalar
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları