dekupe rütüş işi arıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - dekupe rütüş işi arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar dekupe rütüş işi arıyorum Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: photoshop: ileri seviye İş deneyimi ve içeriği: 2 yıldır fotoğrafçılık yapmaktayım Çalışma Şartları: Yarım ...

irfanyksl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irfanyksl

Fotoğrafçı / Tekirdağ

Alt 08-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

dekupe rütüş işi arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: photoshop: ileri seviye

İş deneyimi ve içeriği: 2 yıldır fotoğrafçılık yapmaktayım

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: fotoğraf dekupe rötüş fonlama işlemleri yapmaktayım bununla ilgili akşam vakit ayırabileceğim iş arıyorum

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

dekupe rütüş işi arıyorum - Türkiye Genelidekupe rütüş işi arıyorum - Türkiye Genelidekupe rütüş işi arıyorum - Türkiye Genelidekupe rütüş işi arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
olfo color isimli Üye şimdilik offline konumundadır

olfo color

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 17-10-2014 #3
merhaba
cv gönderebilirmisin
Bu mesajdan alıntı yap