Dekupe sorunu

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Dekupe sorunu Sponsorlu Bağlantılar Uzun zamandır dekupeyle ilgili sıkıntı yaşıyorum. Bir nesnenin ana hatlarını dekupe ettikten sonra ayrıntıları dekupe ediyorum. Daha sonra sayfaya çağırdığımda ise sadece ana hatlarıyla dekupe ettiğim haliyle geliyor. ...

Dekupe sorunu
aysberg55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysberg55

Grafiker / İstanbul

ünlem

Dekupe sorunu

Alt 13-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uzun zamandır dekupeyle ilgili sıkıntı yaşıyorum. Bir nesnenin ana hatlarını dekupe ettikten sonra ayrıntıları dekupe ediyorum. Daha sonra sayfaya çağırdığımda ise sadece ana hatlarıyla dekupe ettiğim haliyle geliyor. Ekteki resimde bahsettiğim gibi, beyaz alanları dekupe ediyorum ama dekupe olarak gelmiyor. Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilirmi acaba

Dekupe sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 13-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
valla bende bişeyler ediyorum ama farklı şeyler oluyor Dekupe sorunu Dekupe sorunu kafam karıştı yaa Dekupe sorunu ayrıca resim de gözükmüyor...
Bu mesajdan alıntı yap

aysberg55

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2012 #3
[quote=aysberg55;1051567]Uzun zamandır dekupeyle ilgili sıkıntı yaşıyorum. Bir nesnenin ana hatlarını dekupe ettikten sonra ayrıntıları dekupe ediyorum. Daha sonra sayfaya çağırdığımda ise sadece ana hatlarıyla dekupe ettiğim haliyle geliyor. Ekteki resimde bahsettiğim gibi, beyaz alanları dekupe ediyorum ama dekupe olarak gelmiyor. Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilirmi acaba

http://www.imageto.org/gorsel/C4aDP.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-03-2012 #4
Resim bu sanırım.

Dekupe sorunu

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
cesar5x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesar5x

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-03-2012 #5
Nerde dekupe edip nereye çağırıyorsun anlamadım.
Bu mesajdan alıntı yap
ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2012 #6
[quote=aysberg55;1051572]
Uzun zamandır dekupeyle ilgili sıkıntı yaşıyorum. Bir nesnenin ana hatlarını dekupe ettikten sonra ayrıntıları dekupe ediyorum. Daha sonra sayfaya çağırdığımda ise sadece ana hatlarıyla dekupe ettiğim haliyle geliyor. Ekteki resimde bahsettiğim gibi, beyaz alanları dekupe ediyorum ama dekupe olarak gelmiyor. Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilirmi acaba

http://www.imageto.org/gorsel/C4aDP.jpg
Dekupe bıçağını seçtiğinizde ekranın üst kısmındaki menülerdeki ayarlarınızın bozulmuş sanırım. Eklediğim resimdeki kırmızı alan içindeki en sağdaki seçeneği seçerseniz sorununz düselecektir.

Dekupe sorunu
Bu mesajdan alıntı yap

aysberg55

Grafiker / İstanbul

Alt 14-03-2012 #7
[quote=ThreeBuddha;1051594]

Dekupe bıçağını seçtiğinizde ekranın üst kısmındaki menülerdeki ayarlarınızın bozulmuş sanırım. Eklediğim resimdeki kırmızı alan içindeki en sağdaki seçeneği seçerseniz sorununz düselecektir.

Dekupe sorunu

Tamamdır Çözüldü Bu Şekilde, Çok Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap