Dekupe yapabilecek yetiştirilmek üzere stajyer Arıyoruz - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Dekupe yapabilecek yetiştirilmek üzere stajyer Arıyoruz - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Dekupe yapabilecek yetiştirilmek üzere stajyer Arıyoruz Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Reklam ajansımıza dekupe yapabilecek, yetiştirmek üzere stajyer aramaktayız. Görüşmeleremiz 09.01.2012 ...

diamondreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

diamondreklam

Grafiker / İstanbul

Alt 08-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dekupe yapabilecek yetiştirilmek üzere stajyer Arıyoruz

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Reklam ajansımıza dekupe yapabilecek, yetiştirmek üzere stajyer aramaktayız.

Görüşmeleremiz 09.01.2012 Pazartesi ile 14.01.2012 arası devam etmekdedir.
Size uygun gün için randevu alıp gelmeniz gerekmektedir.

Melek YAZICI
Diamond Reklam

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Dekupe yapabilecek yetiştirilmek üzere stajyer Arıyoruz - İstanbul - Dekupe yapabilecek yetiştirilmek üzere stajyer Arıyoruz - İstanbul ya da Dekupe yapabilecek yetiştirilmek üzere stajyer Arıyoruz - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Dekupe yapabilecek yetiştirilmek üzere stajyer Arıyoruz - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

serserims isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serserims

Ressam / İstanbul

Alt 09-01-2012 #3
merhaba adım ahmet,

ilanınızla ilgileniyorum mail attım bakarsanız sevinirim telefonlada ulaşacağım öncesinde m aile bir bakarsanız sevinirim..