Dekupe Yapacak Biri Aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Dekupe Yapacak Biri Aranıyor - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Dekupe Yapacak Biri Aranıyor Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: İstediğim şu; Gönderdiğim mobilya resimlerini dekupe yapıp en uygun ...

afacan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

afacan86

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dekupe Yapacak Biri Aranıyor

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: İstediğim şu;
Gönderdiğim mobilya resimlerini dekupe yapıp en uygun arka plana yerleştirebilecek, devamlı çalışabileceğimiz birini arıyorum. Resim olarak ev mobilyaları göndereceğim. İlk etapta 64 tane 1-2 gün içersinde yetişmesi gereken resim var. Hemen sonra 100 kadar diğer partiyi vermek istiyorum.

LÜTFEN AMA LÜTFEN iş etiği olmayanlar başvurmasın. Çünkü bu konu epey başımızı ağrıttı. Lütfen resim başına ne kadar ücret istediğinizi de ekleyin... Başvuracak arkadaşlardan zafermobilya'dan herhangi bir ürün resmini alıp belirttiğim şekilde dekupe ile arka plana yerleştirme yapmalarını ve ekte göndermelerini rica edeceğim. Çalışmanız verdiğiniz fiyatla birlikte değerlendirilecektir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Dekupe Yapacak Biri Aranıyor - Türkiye GeneliDekupe Yapacak Biri Aranıyor - Türkiye GeneliDekupe Yapacak Biri Aranıyor - Türkiye GeneliDekupe Yapacak Biri Aranıyor - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

afacan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

afacan86

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 14-08-2012 #3
Aranan kişi bulunmuştur...
boyuttt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

boyuttt

Öğrenci (Grafik) / Erzurum

Alt 16-08-2012 #4
meraba ben erzurumda grafik tasarım öğrencıyım yaklasık 12 senedir photoshopcuyum internet üzerinden dekupe fon rotüş yapılabılınırse yaparım evde kalıyorum pcm var nette var netten yapıp gönderebilirim.. acil cevap gelirse sevinirim...kolay gelsin...
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 16-08-2012 #5
meraba ben erzurumda grafik tasarım öğrencıyım yaklasık 12 senedir photoshopcuyum internet üzerinden dekupe fon rotüş yapılabılınırse yaparım evde kalıyorum pcm var nette var netten yapıp gönderebilirim.. acil cevap gelirse sevinirim...kolay gelsin...
Arkadaş aradığı grafikeri bulduğunu belirtmiş zaten