Dekupe yapacak Grafiker'ler aranıyor - Morpiksel - Dünya Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Dekupe yapacak Grafiker'ler aranıyor - Morpiksel - Dünya Geneli ...

morpiksel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

morpiksel

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 31-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
Dekupe yapacak Grafiker'ler aranıyor - Morpiksel

Program/Seviye: Adobe Photoshop 'da Path yöntemine hakim olmalı.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Morpiksel Türkiye'nin önde gelen profesyonel fotoğrafçılarına kendini kanıtlamış bir tasarım ajansıdır ve Dekupe hizmeti ile ön plandadır. Hiçbir reklam çalışması olmamasına rağmen temiz iş teslimi ile isminden sıkca söz ettirerek müşteri potansiyelini arttırmıştır. Bugün mevcut olan 16 kişilik ekibimiz siparişleri karşılayamayacak noktaya gelmek üzere olduğu için dekupe hizmetinde birlikte çalışabileceğimiz takım arkadaşları aramaktayız. Önemli kriterler aşağıdaki gibidir.

- Grafiker teslim aldığı örnek çalışmayı ne kadar zamanda bitirebileceğini bildirirken dürüst olmalı.

Bu kadar, başka bir kriter yok, tutamayacağı sözler vermeyen herkesle tanışmak isteriz.

İyi Çalışmalar.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Dekupe yapacak Grafiker'ler aranıyor - Morpiksel - Dünya GeneliDekupe yapacak Grafiker'ler aranıyor - Morpiksel - Dünya GeneliDekupe yapacak Grafiker'ler aranıyor - Morpiksel - Dünya GeneliDekupe yapacak Grafiker'ler aranıyor - Morpiksel - Dünya Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

byasii2007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byasii2007

Grafiker / İstanbul

Alt 31-01-2014 #3
Verilen mail veya telefon ile siz irtibat kurunuz!

Merhaba işlerinizde yardımcı olabılırım eger ıstersenız mail adresim ****
b1ood isimli Üye şimdilik offline konumundadır

b1ood

Grafiker / İstanbul

Alt 31-01-2014 #4
Verilen mail veya telefon ile siz irtibat kurunuz!

Merhaba,

Dekupe işlerinizde profesyonel olarak yardımcı olabilirim.

ipinucu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ipinucu

Grafiker / İzmir

Alt 31-01-2014 #5
Mail gönderildi..
OtherWise isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OtherWise

Grafiker / Bursa

Alt 01-02-2014 #6
Mail gönderildi...
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 01-02-2014 #7
Dekupe yapacak Grafiker'ler aranıyor - Morpiksel

Program/Seviye: Adobe Photoshop 'da Path yöntemine hakim olmalı.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Morpiksel Türkiye'nin önde gelen profesyonel fotoğrafçılarına kendini kanıtlamış bir tasarım ajansıdır ve Dekupe hizmeti ile ön plandadır. Hiçbir reklam çalışması olmamasına rağmen temiz iş teslimi ile isminden sıkca söz ettirerek müşteri potansiyelini arttırmıştır. Bugün mevcut olan 16 kişilik ekibimiz siparişleri karşılayamayacak noktaya gelmek üzere olduğu için dekupe hizmetinde birlikte çalışabileceğimiz takım arkadaşları aramaktayız. Önemli kriterler aşağıdaki gibidir.

- Grafiker teslim aldığı örnek çalışmayı ne kadar zamanda bitirebileceğini bildirirken dürüst olmalı.

Bu kadar, başka bir kriter yok, tutamayacağı sözler vermeyen herkesle tanışmak isteriz.

İyi Çalışmalar.

E-posta: *********
reklam yapmaya çalışmak yerine doğrudan ilanınızı vermiş olsaydınız daha ciddi olurdunuz diye düşünüyorum
Aliye35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Aliye35

Grafiker / İzmir

Alt 02-02-2014 #8
Mail gönderildi.
metin897 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

metin897

Grafiker / İstanbul

Alt 02-02-2014 #9
sayin ilgili
sektorde uzun yillar ozellikle fotograf konusunda cast bozukluklari tonlama dekupe vs islerde oldukca tecrubeliyim kendim renk ayrim altyapim oldugundan dolayi renk konusunda da oldukca tecrubeliyim.
Sirkeci de Ugur varli fot.hizmetlerinde sektorun onemli isimleri ile calisma firsatim oldu uygun olmasi halinde calisabiliriz selamlar
morpiksel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

morpiksel

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-02-2014 #10
reklam yapmaya çalışmak yerine doğrudan ilanınızı vermiş olsaydınız daha ciddi olurdunuz diye düşünüyorum
Uyarınız üzerine tekrar inceledim, birde sizin gözünüzle bakmak istedim ancak reklam göremedim. Header kısmı tanıtım yazısıdır ve insanlar nereyle kiminle çalışacağını bilsin, fikir sahibi olsun diye yazılır. (Örneğin Kariyer Net 'de ki ve hatta dünya genelinde ki tüm online ilanlar)

İrtibat bilgilerini gönderen arkadaşlara teşekkür ederiz. Muhtemelen bu akşam sizlerle birlikte ilk işimizi yapacağız.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları