dekupe yaptım ama seçili gözükmüyor ?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - dekupe yaptım ama seçili gözükmüyor ? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaslar bir boncuk dekupesi yaptım ama sadece dısı seçili gözüküyor diğerleri seçili gözükmüyor ne yapmam gerek acil cevap bekliyorum şimdiden tesekkür ederim...

fatihyamas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihyamas

Grafiker / İstanbul

Alt 13-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaslar bir boncuk dekupesi yaptım ama sadece dısı seçili gözüküyor diğerleri seçili gözükmüyor ne yapmam gerek acil cevap bekliyorum şimdiden tesekkür ederimdekupe yaptım ama seçili gözükmüyor ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fatihyamas

Grafiker / İstanbul

Alt 13-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yokmu yardımcın olan arkadaslar
Bu mesajdan alıntı yap
tasarim006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarim006

Grafiker / Ankara

Alt 13-04-2010 #3
selam photosopda swf. uzantılı kaydedebiliyormuyuz, photosopda banner yaptim, ama webde yayınlanmıyor. Uzantısı (html)
Bu mesajdan alıntı yap
Gülsüm ÖZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gülsüm ÖZER(26)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 13-04-2010 #4
fatihyamas benim bağlantıda mı sorun var bilmiyorum ama yüklediğiniz resim görünmüyor.
tasarim006 siz de başka bir konu altına sorunuzu yazmışsınız. Yeni konu açarsanız çok daha rahat cevap alabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Safari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Alt 13-04-2010 #5
Yüklediğiniz resmi göremedim ama tahminime göre çözümü şu şekilde;
Resimde işaretlediğim yerlere dikkat etmelisin, bu şekilde seçersen sorun olmaz..
Bundan önce yaptığın decupeleri ise
window < path menüsüne girip pathi ctrl'e basılı tutarak tıklayıp yine resimdeki gibi işaretlediğinde düzelmesi gerekiyor..
Bu mesajdan alıntı yap
muratcdemirci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratcdemirci

Grafiker / İstanbul

Dosya19
Alt 13-04-2010 #6
Merhaba arkadaslar bir boncuk dekupesi yaptım ama sadece dısı seçili gözüküyor diğerleri seçili gözükmüyor ne yapmam gerek acil cevap bekliyorum şimdiden tesekkür ederimdekupe yaptım ama seçili gözükmüyor ?

Anladığım kadarıyla pen tool ile seçim işlemini yaptınız fakat seçili değil öylemi. Layer penceresinin yan tarafında Path kısmı vardır. Oraya gelirseniz yapmış olduğunuz dekupenin path kısımlarını göreceksiniz. Oraya CTrl ile tıklamanız halinde ilgili kısımlar seçili hale gelecektir.
Bu mesajdan alıntı yap
cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 13-04-2010 #7
fatihyamas benim bağlantıda mı sorun var bilmiyorum ama yüklediğiniz resim görünmüyor.
tasarim006 siz de başka bir konu altına sorunuzu yazmışsınız. Yeni konu açarsanız çok daha rahat cevap alabilirsiniz.
sorun sende değil gözükmüyo
Bu mesajdan alıntı yap

fatihyamas

Grafiker / İstanbul

Alt 13-04-2010 #8
arkadaslar hepinize tesekkür ederim ama Muhammet AYAN arkadasımız problemimi çok iyi anlamış ve çözdüm çok tesekkür ederim saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Safari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Alt 13-04-2010 #9
arkadaslar hepinize tesekkür ederim ama Muhammet AYAN arkadasımız problemimi çok iyi anlamış ve çözdüm çok tesekkür ederim saygılar
Rica ederim.. İyi kullanımlar..
Bu mesajdan alıntı yap