Dekupe yaptırmak isteyenler, buyrun - İstanbul

İş Arayan İlanları - Dekupe yaptırmak isteyenler, buyrun - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Dekupe yaptırmak isteyenler, buyrun Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop İş deneyimi ve içeriği: Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time) Askerlik Durumu: Yapmamış Medeni ...

wfor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wfor

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dekupe yaptırmak isteyenler, buyrun

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Mazur görün, çok saçma bir başlık oldu Dekupe yaptırmak isteyenler, buyrun - İstanbul

91 doğumlu, Gazetecilik (Sayfa Tasarım) ve Radyo-Tv Programcılığı mezunuyum. Şuan ulusal bir kanalda kameramanım.

Günde 4-6 saat bir boşluğum var ve değerlendirmek istiyorum. Photoshop'a hakimim. Tek başıma pek fazla tasarım tecrübem olmadığından kendime güvenip büyük işler almak, kimseyi pişman etmek istemiyorum Dekupe yaptırmak isteyenler, buyrun - İstanbul

Şuan için en iyisi dekupe yapmak.. Verilen işleri mümkün olduğunca seri ve savsaklamadan yaparım.

İlgilenenlerin mail ile ulaşmaları yeterlidir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Dekupe yaptırmak isteyenler, buyrun - İstanbul - Dekupe yaptırmak isteyenler, buyrun - İstanbul ya da Dekupe yaptırmak isteyenler, buyrun - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Dekupe yaptırmak isteyenler, buyrun - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap