Dekupeci araniyor

Sonuçlanan İlanlar - Dekupeci araniyor ...

Dekupeci araniyor
EmirU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EmirU

Hiç Biri / İstanbul

Dekupeci araniyor

Alt 10-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar kendime bir e-ticaret sitesi aciyorum. Urun fotograflarini kendim cektim ancak bu resimleri dekupe edicek vaktim yok. O yuzden uygun fiyata iyi seviyede photoshop bilgisi olan bir dekupeci ariyorum.Ilgilinenler lutfen bana mail atsin. *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:
  • Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. İletişim bilgileri paylaşımından doğacak sorunlardan grafikerler.net hiç bir şekilde mesuliyet kabul etmez.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
— Kendiniz hakkında açıklama:
— İletişim bilgileriniz:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:
— İletişim bilgileriniz:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

kafile isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kafile

Hiç Biri / Ankara

Alt 10-11-2009 #3
slm, kaç adet ürün dekupe edilecek ona göre anahtar teslimi fiyat verelim.
torpil141 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

torpil141(35)

Grafiker / Kocaeli

Alt 10-11-2009 #4
mail attım bilginize

katalizor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

katalizor

Grafiker / Kütahya

Alt 11-11-2009 #5
Arkadaşlar ilan sahibi ile görüşmelerimin sonucunda ilanın bir geçerliliği olmadığını düşünüyorum. Bana işinin 250 400 adet arası olduğunu söyledi ve fotoğraflardan örnekler atmaya başladı ( 5 adet ) bende ilk gelen fotoğrafın dekupesini hızlı ve güzel ! bir şekilde yapıp kendisine yolladım fakat bugün içerisinde kendisi ısrarla o yolladığı 5 adet fotoğrafın hepsini dekupe etmemi istedi. Kendisine istediğim ücret miktarını ve teslim süresini ilettim. Hala ısrarla 5 rakamında takılı kaldığını gördüm ve burdan anladım ki ;

Fotoğrafların boyutları çok büyük, bu arkadaş ilanına dönen kişilere 5'er 10'ar adet yollamayı planlıyor ve asıl miktar 250 - 400 arası değil daha az bir miktar , bu şekilde kendi işini bedavaya getirmeye çalışıyor.

Lütfen ilana başvuran diğer arkadaşlarda bilgilendirsin. Bu şekilde bir sahteciliğe maruz kalmayalım.
ayhancaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayhancaa(57)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-11-2009 #6
bende kendisi ile mailleştim. banada fotoğraf göndereceğini söyledi. gerçi henüz fotoğraf göndermedi ama telefon konuşmalarımız zaten banada güven vermedi detaylara girmek istemiyorum ama katalizör arkadaşa katılıyorum emeğe saygı gerekli
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 11-11-2009 #7
Kim kimi nasıl kandırabilirim.İşimi maliyetsiz nasıl yaptırabilirim diye düşünmekte.Bu tip düşüncede olan kişilere karşı sizde önlemini alın arkadaşlar.Size performansınızı görmek amacıyla fotoğraf mı gönderdi ? yapılacak iş çok basit.
işlem yaptığınız fotoğrafın üzerine imzanızı atarsınız o zaman kullanamaz.
EmirU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EmirU

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-11-2009 #8
Arkadaslar,

Su asamaya kadar 11 kisi bana muracaat etti. Herkese ayni resimleri yolladim. Herkes kabul ederse mail adreslerinizi buraya yazarim ve birbirinizle konusup durumu gorursunuz.

Volkan Bey yani nagmideger katalizor, siz bana bi tane ornek dekupe yolluyorsunuz geri kalan resimleride yapmadan once %30 pesin odeme istiyorsunuz. Ben sizin geri kalan resimleri yapabilceginizi nereden bilebilirim.Sadece lafinizami guvenecegim? Bana 9 yildir bu isin icindeyim diyorsunuz, boyle konusupta hic bir sey yapamayan kac insan gordum biliyormusunuz?

Sonuc olarak bu is gercektir. Ama isi almak icin benim size gonderdigim urunleri dekupe etmeniz lazim. Isterseniz imzanizi atin benim icin farketmez. Begendigim birisi olduktan sonra onla bulusup o kisiye dekupe yapmasini istedigim resimlerin cdsini vericegim. Dekupeci isini bitirdikten sonra tekrar bulusucagiz, o bana dekupe edilmis resimlerin cdsini vericek, ben bilgisayarimda resimlere bakicagim ve ona odemesini yapicagim.

Benim sartlarim bunlardir, bu sartlari begenmeyen arkadaslar lutfen bu ilana basvurmasin.
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 11-11-2009 #9
Dip Not: "Dekupeci" diye bir meslek kolu yoktur beyefendi.
katalizor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

katalizor

Grafiker / Kütahya

Alt 11-11-2009 #10
Emir Bey ,
Ben tartışma amaçlı cevap vermediğim bu konuya sadece diğer arkadaşları bilgilendirmek istedim. Benden sonrada size cevap hakkı düşmüş doğal olarak lütfen fazla uzatıp konuyu amacından saptırmayalım. Umarım istediğiniz kriterlerde ! işinizi tamamlayacak birini bulursunuz.
Kolay gelsin.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları