Demir Doğrama Atölyesi İçin Kartvizit

Kartvizit Tasarımları - Demir Doğrama Atölyesi İçin Kartvizit Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar.. Bir demir doğrama atölyesi için hazırlamış olduğum kartvizit..Aynı zamanda ilk kartvizit denememdir..Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.....

emrah87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrah87(30)

Yrd. Grafiker / Sakarya

Alt 25-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar..
Bir demir doğrama atölyesi için hazırlamış olduğum kartvizit..Aynı zamanda ilk kartvizit denememdir..Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tscakir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tscakir

Öğrenci (Diğer) / Tokat

Alt 25-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
biraz daha gözü rahatlatan güzel fontlar kullanabilrdin. resimler güzel ama o beyaz kareler çok karışık olmuş bence onları kaldır
Bu mesajdan alıntı yap
murat`aLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murat`aLi

Grafiker / Ankara

Alt 25-11-2010 #3
Telefon adres ve mail bilgilerindeki renk tek renk olsa acaba nasıl dururdu bence denemelisin
Bu mesajdan alıntı yap
emrah87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrah87(30)

Yrd. Grafiker / Sakarya

Alt 25-11-2010 #4
Yorumlarınız için teşekkür ederim..

Telefon,E-Mail ve Adres bilgilerini aynı renk yaptım ve resimlerde bulunan çerçeveleri biraz azalttım.Sanırım bu şekilde daha şık oldu..

Yazılarda font olarak verdana kullanmıştım ve yeterinde okunaklı olduğunu düşünüyorum..Başka bir font öneriniz varsa söyleyeiblirsiniz..

Bu mesajdan alıntı yap
murat`aLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murat`aLi

Grafiker / Ankara

Alt 26-11-2010 #5
Adres telefon bilgileri biraz daha asağı ve 1 2 font daha kücük olsa nasıl olurdu?
Bu mesajdan alıntı yap