Demir Parmak

Serbest Çalışmalar - Demir Parmak Sponsorlu Bağlantılar Herkese selamlar bu çalışmayı Photoshop ve Cinema 4D kullanarak yaptım parmakları Photosop'ta kesip yukarı taşıdım aralarınada Cinema 4D'de yaptığım demirleri koydum sonra Photoshop'ta biraz kan ekledim. Orjinal Resim ...

Demir Parmak
AirbendMomo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AirbendMomo

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Demir Parmak

Alt 04-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese selamlar bu çalışmayı Photoshop ve Cinema 4D kullanarak yaptım parmakları Photosop'ta kesip yukarı taşıdım aralarınada Cinema 4D'de yaptığım demirleri koydum sonra Photoshop'ta biraz kan ekledim.

Orjinal Resim Bu
Demir Parmak
Buda Benim Yaptığım
Demir Parmak
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özzlemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özzlemm

Grafiker / Ankara

Alt 04-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gerçekten başarılı bir çalışma olmuş bana göreDemir Parmak ama beni kan tutar fazla inceleyemedım incelediğim kadarı bile beni mahvettiiDemir Parmakuke:
ama çalışmanız başarılı. emeğinize sağlık.:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 04-06-2009 #3
Zemini siyah kullanmamış olsaydınız daha net görünürdü.Ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2009 #4
Genel olarak güzel bir çalışma Demir Parmak yanlızca iç kısın gerçeği yansıtmadığından biraz basit duruyor Demir Parmakdiğer çalışmalara göz gezdir diyemiyeceğim malesef bu turden calısmalara göz gezdırmen ve bu turden calısmalar yapmanı istemem Demir Parmak yeni çalışmalarınla aramızda olman dileği ile Demir Parmak
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 04-06-2009 #5
Parmakların ayrım yerlerinde biraz kopmalar yapılabilirdi. Malum kanların eksik. Ve en önemli detay, baş parmağın demiri havada kalmış durumda.
4d ile uğraşmadan direk PS de çözebileceğin bir çalışma aslında. Yinede tebrik ederim. Hoş ve geliştirilebilir.
Bu mesajdan alıntı yap