Demirler Towers / Katalog Kapak Çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Demirler Towers / Katalog Kapak Çalışmam Sponsorlu Bağlantılar...

Konu Kapatılmıştır
sinan695 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinan695

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker

Alt 18-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Manyaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Manyaq(26)

Grafiker / Bursa

Alt 18-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışma güzelolmuş emeğine sağlık.Yalnız mehmet bey ve ailesi ayrı kalmış bu evler aileleri ayırıoDemirler Towers / Katalog Kapak Çalışmam Demirler Towers / Katalog Kapak Çalışmam

sinan695

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker

Alt 19-02-2009 #3
40 kişi bakmış 1 kişi yorum yapmış çok teşekkürler arkadaşlar
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 19-02-2009 #4
41. olarak bende bişiler diyim, çalışmada kullanılan pembe zemin ve kenarındaki desenler gözü yormuş...tanıtmak istenilen ürün arka planda kalmış...binanın kenarına verdiğiniz fululuk olmamış...bina çalışmadan kopuk görünüyo...bunun yerine binayı dekobe edip yerleştirseydiniz daha hoş olurdu...kullanılan materyallerin hepsi değişik yerlerde ve çalışma bu yüzden bütünlüğü sağlayamamış...ve heleki bu katalog kapak çalışmasıysa hiç olmamış daha çok derginin iç veye arka kapağında yayınlanacak bi reklam sayfasını andırıyo...neyse 40 kişilik yorum yaptım sanırım, affınıza sığınarak gördüklerimi dile getirmeye çalıştım...iyi çalışmalar diliyorum ...kolay gelsin...

sinan695

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker

Alt 19-02-2009 #5
41. olarak bende bişiler diyim, çalışmada kullanılan pembe zemin ve kenarındaki desenler gözü yormuş...tanıtmak istenilen ürün arka planda kalmış...binanın kenarına verdiğiniz fululuk olmamış...bina çalışmadan kopuk görünüyo...bunun yerine binayı dekobe edip yerleştirseydiniz daha hoş olurdu...kullanılan materyallerin hepsi değişik yerlerde ve çalışma bu yüzden bütünlüğü sağlayamamış...ve heleki bu katalog kapak çalışmasıysa hiç olmamış daha çok derginin iç veye arka kapağında yaınlanacak bi reklam sayfasını andırıyo...neyse 40 kişilik yorum yaptım sanırım, affınıza sığınarak gördüklerimi dile getirmeye çalıştım...iyi çalışmalar diliyorum ...kolay gelsin...
sizinki yorum değil zalzele :rofl:
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 19-02-2009 #6
yıkım için uğraşmadım bu zelzeleye sebebiyet verenleri yazdım...
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 19-02-2009 #7
Mehmet bey diyorki deki yazım hatalarını gidermenizi tavsiye ederim.
Binanın kenarına feather verdikten sonra ürüne değil, yazılara ve ekstra eklenen insan,arabalara yönleniyor insan..Bütünlük açısından Zucker e katılıyorum..

sinan695

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker

Alt 23-02-2009 #8
burda herkez çok bilgili ise o zaman neden paylaşım yapılıyor
bosnia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bosnia

Hiç Biri / Antalya

Alt 23-02-2009 #9
çok güzel olmuş, tebrik ederim. ama turkcede bildiğim kadarıyla bey unvan adı, o yüzden büyük yazılmalı. selamlar
kasvera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasvera

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2009 #10
wonderful desem
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır