Demirtaş Beton Kurumsal Kimlik

Logo Tasarımları - Demirtaş Beton Kurumsal Kimlik Sponsorlu Bağlantılar Yorum ve eleştirilerinize...

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 26-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum ve eleştirilerinize

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

selimArslanoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimArslanoğlu

Grafiker / Elazığ

Alt 26-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
emeğinize sağlık oldukça şık duruyorlar.
gözüme çarpan bi nokta oldu antetlide ve bilhassa zarfta logo ve firma isimleri çok küçük adres kısmı daha büyük gibi geldi zarfta firma ismi az bişe büyüse adres kısmı birazcık küçülse ve siyah serit incelse kanaatimce daha zarif duracak başarılar saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 26-01-2010 #3
bende beğendim çalışmayı ama logotype taki demirbaş yazısını daha yuvarlak hatlı bir font seciminle daha güzel durabilecegini dusunuyorum. denemenizi öneiririm. emeginize saglık
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 26-01-2010 #4
Bende beğendim elinize sağlık güzel çalışma yalnız barış arkadaşıma katılıyorum yazı tipi amblemdeki gibi bir font olursa daha iyi olacak başarınızın devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 26-01-2010 #5
emeğinize sağlık oldukça şık duruyorlar.
gözüme çarpan bi nokta oldu antetlide ve bilhassa zarfta logo ve firma isimleri çok küçük adres kısmı daha büyük gibi geldi zarfta firma ismi az bişe büyüse adres kısmı birazcık küçülse ve siyah serit incelse kanaatimce daha zarif duracak başarılar saygılar
Teşekkürler.
Aslında bana pek öyle gelmedi.ama söylediğine yazıcı çıktısı alınca özellikle daha dikkatli bakacam.İletişim bilgilerinin puntosu aslında büyük değil sanırım blur efektinden kaynaklanan bir yanılma.Yorum için teşekkürler.

bende beğendim çalışmayı ama logotype taki demirbaş yazısını daha yuvarlak hatlı bir font seciminle daha güzel durabilecegini dusunuyorum. denemenizi öneiririm. emeginize saglık
Bende beğendim elinize sağlık güzel çalışma yalnız barış arkadaşıma katılıyorum yazı tipi amblemdeki gibi bir font olursa daha iyi olacak başarınızın devamını dilerim.
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum.Amblem belki benziyor olabilir ama herhangi bir yazı fontu kullanılarak hazırlanmadı.Demirtaş Beton Kurumsal Kimlik Elle çizilerek oluşturuldu.

Aslına bakarsanız ilk denediğim yazı karekteri söylediğiniz tarzdaydı.Fakat amblemle benzerlik gösterince gözüme çok itici geldi.Elbette ki farklı yazı karekterleri üzerinde deneme yapılabilir.

Vakit ayırıp yorum ve eleştiride bulunduğunuz için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 26-01-2010 #6
tekdüzeliği kırmak açısından tırnaklı font seçimi bence güzel..ki beton yazısı zaten logo karakterine yakın bir font ile yazılmış. tek eleştirim beton yazısının durduğu yer ile alakalı olabilir. paylaşım için teşekkürler Demirtaş Beton Kurumsal Kimlik
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 26-01-2010 #7
güzel bir çalışma olmuş. logotype'ın ambleme oranı ve kağıt üzerindeki büyüklüğü üzerine düşünebilirsiniz. tek başına güzel olan bu malzemeler özellikle kartvizitte ve antette kaba duruyor.
başarılar.

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 26-01-2010 #8
tekdüzeliği kırmak açısından tırnaklı font seçimi bence güzel..ki beton yazısı zaten logo karakterine yakın bir font ile yazılmış. tek eleştirim beton yazısının durduğu yer ile alakalı olabilir. paylaşım için teşekkürler Demirtaş Beton Kurumsal Kimlik
İlk etapda beton yazısını sola bloklamıştım fakat pek içime sinmedi.Sağa bloklayınca sol tarafa oranla daha uygun durduğu için orayı seçmiştim.Tabi ki farklı yerlerde denenebilir.Yorum ve eleştiriniz için teşekkürler.

güzel bir çalışma olmuş. logotype'ın ambleme oranı ve kağıt üzerindeki büyüklüğü üzerine düşünebilirsiniz. tek başına güzel olan bu malzemeler özellikle kartvizitte ve antette kaba duruyor.
başarılar.
Yorumunuz ve eleştiriniz için teşekkürler.
Yukarda da yazdığım gibi yazıcıdan çıktı alınca söylenen bu hususları daha dikkatli bir şekilde inceleyeceğim.
Bu mesajdan alıntı yap
mrgomorrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrgomorrah

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-02-2010 #9
kartvizit çalışmlarınız dışında başarılı.
Bu mesajdan alıntı yap

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 04-02-2010 #10
kartvizit çalışmlarınız dışında başarılı.
Teşekkürler. Demirtaş Beton Kurumsal Kimlik
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları