Deneme Kurumsal Kimlik 2

Deneme Çalışmalar - Deneme Kurumsal Kimlik 2 Sponsorlu Bağlantılar Merhaba ; deneme amaçlı yaptığım çalışma http://i.imgur.com/v7BKb.jpg http://i.imgur.com/v7BKb.jpg eksiklerim neler yazarsanız sevinirim. İyi Forumlar....

Deneme Kurumsal Kimlik 2
5million isimli Üye şimdilik offline konumundadır

5million

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Deneme Kurumsal Kimlik 2

Alt 12-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba ;

deneme amaçlı yaptığım çalışma

http://i.imgur.com/v7BKb.jpg

http://i.imgur.com/v7BKb.jpg

eksiklerim neler yazarsanız sevinirim.

İyi Forumlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 12-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
genel olarak iyi bir çalışma ancak türkçe karakter kullanmalısın ya da en azından noktalama işaretlerini eklemelisin.
Bu mesajdan alıntı yap
tükenmezkalem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 12-10-2012 #3
bence yukardaki halka şekli kocaman duruyor göz yoruyor açıkçası onu küçültmeni söyelyebilirim , emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
EsPriTüeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EsPriTüeL

Grafiker / İstanbul

Alt 12-10-2012 #4
Logoya isim yapmamışsında isime logo yapmışsın sanırım Deneme Kurumsal Kimlik 2
( Halka ; Hım halka koyarsam hem basit olacak hem mockup çaktım mı bu iş tamamdır zaten tasarım sade olmalıdır. ) mantığında bir tasarım olmuş bence. Gayrimenkul firması için daha farklı renkler de deneyebilirsin. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

5million

Alt 12-10-2012 #5
Logoya isim yapmamışsında isime logo yapmışsın sanırım Deneme Kurumsal Kimlik 2
( Halka ; Hım halka koyarsam hem basit olacak hem mockup çaktım mı bu iş tamamdır zaten tasarım sade olmalıdır. ) mantığında bir tasarım olmuş bence. Gayrimenkul firması için daha farklı renkler de deneyebilirsin. Kolay gelsin.
ne bekliyordun karman çorman renkler karman çorman yazılar gereksiz bir sürü bantlar 15 çeşit renkte logo falan mı bekliyordun tabi ki de tasarım sade ve anlaşılır olmalıdır yani şu yazdığın yoruma bak o kadar tutarsız ki logoya isim yapılmaz zaten firmanın adına logo yapılır bunu olum olarak alıyorum... mock up olayını da eğer yanıltmaca gibi görüyorsan kendinde kullanmayacaksın o zaman agaDeneme Kurumsal Kimlik 2
Bu mesajdan alıntı yap

EsPriTüeL

Grafiker / İstanbul

Alt 12-10-2012 #6
ne bekliyordun karman çorman renkler karman çorman yazılar gereksiz bir sürü bantlar 15 çeşit renkte logo falan mı bekliyordun tabi ki de tasarım sade ve anlaşılır olmalıdır yani şu yazdığın yoruma bak o kadar tutarsız ki logoya isim yapılmaz zaten firmanın adına logo yapılır bunu olum olarak alıyorum... mock up olayını da eğer yanıltmaca gibi görüyorsan kendinde kullanmayacaksın o zaman agaDeneme Kurumsal Kimlik 2
Demek istediğimi anlamadan yorum yazmışsın güzel arkadaşım. Eleştiri almayı öğrenmeden çalışma ekleme o halde sen de. Basitlik ile sadelik arasında fark var. İşte demek istediğim bu :smile: Sana çok kakabalık yap abart diyen olmadı dikkat edersen. Oturup uğraşırken 2 halka yapmışsın , altına halka gayrimenkul yazmışsın eee ? Fikri amacı ne neden halka arkadaşım neyi anlatıyor ? Kompozisyonu yorumla ki bende madem öyle o yönde yorum yapayım. Forumda bir kaç msjına denk geldim. Milleti eleştirince profesörsün ama iş seni eleştirmeye gelince aga oluyorum ne ilginç. Deneme Kurumsal Kimlik 2 bu arada sunum yapacaksan herşey mübah. İster Mockup ister 3ds max yada ne uygununa geliyorsa.
Bu mesajdan alıntı yap

5million

Alt 12-10-2012 #7
Demek istediğimi anlamadan yorum yazmışsın güzel arkadaşım. Eleştiri almayı öğrenmeden çalışma ekleme o halde sen de. Basitlik ile sadelik arasında fark var. İşte demek istediğim bu :smile: Sana çok kakabalık yap abart diyen olmadı dikkat edersen. Oturup uğraşırken 2 halka yapmışsın , altına halka gayrimenkul yazmışsın eee ? Fikri amacı ne neden halka arkadaşım neyi anlatıyor ? Kompozisyonu yorumla ki bende madem öyle o yönde yorum yapayım. Forumda bir kaç msjına denk geldim. Milleti eleştirince profesörsün ama iş seni eleştirmeye gelince aga oluyorum ne ilginç. Deneme Kurumsal Kimlik 2 bu arada sunum yapacaksan herşey mübah. İster Mockup ister 3ds max yada ne uygununa geliyorsa.
ben milleti eleştiriyorum da bi sebebi var belli ki eleştirilerimde ki profesör tavırlarım sana koydu da ayar oldun ki geldin burda eleştiri yapacağım diye saçmaladın olay bundan ibaret anladım ben seni...
Bu mesajdan alıntı yap

EsPriTüeL

Grafiker / İstanbul

Alt 12-10-2012 #8
ben milleti eleştiriyorum da bi sebebi var belli ki eleştirilerimde ki profesör tavırlarım sana koydu da ayar oldun ki geldin burda eleştiri yapacağım diye saçmaladın olay bundan ibaret anladım ben seni...
Birgün bir kurumda çalışırsan yada onlara iş yaparsan seninle bu konuyu konuşabiliriz arkadaşım. Eleştiri alamıyan ve deneme amaçlı yaptığın bir görsele yorum yapıldığında bu kadar agresifleşiyorsan bu işi bırakmanı tavsiye ederim sana :smile:
Bu mesajdan alıntı yap

5million

Alt 12-10-2012 #9
Birgün bir kurumda çalışırsan yada onlara iş yaparsan seninle bu konuyu konuşabiliriz arkadaşım. Eleştiri alamıyan ve deneme amaçlı yaptığın bir görsele yorum yapıldığında bu kadar agresifleşiyorsan bu işi bırakmanı tavsiye ederim sana :smile:
en azından senin gibi milleti eleştirenleri görüp sırf bu yüzden çatlamıyorum annıyonmu
Bu mesajdan alıntı yap