Deneme Logo Çalışması

Logo Tasarımları - Deneme Logo Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar kullanılan isimler hayalidir. Kendimi geliştirmek adına yaptığım deneme logolarıdır.. 1. 2. 3. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum..:smile:...

Deneme Logo Çalışması
MUSTAFA BAYRALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MUSTAFA BAYRALI(21)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya19

Deneme Logo Çalışması

Alt 13-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar kullanılan isimler hayalidir. Kendimi geliştirmek adına yaptığım deneme logolarıdır..

1.
Deneme Logo Çalışması

2.
Deneme Logo Çalışması

3.
Deneme Logo Çalışması

Görüş ve önerilerinizi bekliyorum..:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

konyaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

konyaa

Hiç Biri / Konya

Alt 13-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
s.a sankı bunlar bence tahmınen ctrl+v ile yapılmıs gibi Deneme Logo Çalışması bence 1 daha güzel 2ve3 güzel ama daha deisik tasarımlarda kullanabilirsiniz basarılar emeginize saglık
Bu mesajdan alıntı yap
WSun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WSun

Öğrenci (Diğer) / Balıkesir

Alt 19-07-2011 #3
Ya bu tarz logolar hangi programla yapılır ve güzel olur? ıllustrator mu?
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 20-07-2011 #4
Ya bu tarz logolar hangi programla yapılır ve güzel olur? ıllustrator mu?
logo yapılırken genelde vectorel ağırlıklı programlarla çalışmalısın.. Güzzelliğe gelirsek sende irade olsun paintte de yaparsın böyle logolar. Mühim olan hayal gücü Deneme Logo Çalışması

Bu arada bold yazmaya devam edersen, forumdan uzaklaştırma yersin dikkat et :angel:

Logo içinde birşey söylemek gerekirse 3. logo üzerin de biraz daha çalışılırsa ortaya güzel birşey çıkar gibi :lol:
Bu mesajdan alıntı yap
WSun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WSun

Öğrenci (Diğer) / Balıkesir

Alt 20-07-2011 #5
logo yapılırken genelde vectorel ağırlıklı programlarla çalışmalısın.. Güzzelliğe gelirsek sende irade olsun paintte de yaparsın böyle logolar. Mühim olan hayal gücü Deneme Logo Çalışması

Bu arada bold yazmaya devam edersen, forumdan uzaklaştırma yersin dikkat et :angel:

Logo içinde birşey söylemek gerekirse 3. logo üzerin de biraz daha çalışılırsa ortaya güzel birşey çıkar gibi :lol:
Evet. Bende Aı da yapacaktım. Aı ayarları bozuldu katman çizemiyorum düzgün çalışma sayfasını geçiyor.

Peki Aı mı? Af mi?
Bu mesajdan alıntı yap
bulutxxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bulutxxx

Webmaster / İstanbul

Alt 21-07-2011 #6
güzeller şöyle bir şey var canlılık çok güzel uyumlu olmuşlar ama yaratıcı tasarımcılık demişsin yazıya pek fazla uymamış gibi ama genelden söylerek başarılısın hayal gücün yüksek gibime geldi daha güzellerini yapabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
MUSTAFA BAYRALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MUSTAFA BAYRALI(21)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 21-07-2011 #7
Teşekkür ederim bu konuda kendime güvenim tam :smile: Dediğim gibi isimlendirme hayali olduğu için kafama göre yazdım :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
sero swordson isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sero swordson

Hiç Biri / Antalya

Alt 22-07-2011 #8
3 çok güzel olmuş tebrik ederim. şayet karar verecek olsaydın 3ü seç derdim. iş konusuna uygun ve doğru şeyi çağrıştırıyor. diğerleri de kötü değilse de kartuş dolum merkezi ya da yazıcı markası gibi görünüyorDeneme Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
GVNKRMN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GVNKRMN

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 23-07-2011 #9
Kardeşim 3. Tasarım benim için başarılı Deneme Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap