Deneme logo ve kartvizit

Deneme Çalışmalar - Deneme logo ve kartvizit ...

Deneme logo ve kartvizit
bboymuzo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bboymuzo

Grafiker / Ankara

Deneme logo ve kartvizit

Alt 29-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Deneme amaçlı nasıl gözüküyor acaba :sweating:
Deneme logo ve kartvizitDeneme logo ve kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 30-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Gayet başarılı bir deneme olmuş emeğinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
nakrul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nakrul

Grafiker / İstanbul

Alt 30-06-2012 #3
Hoş olmuş ama sanki dikey olarak biraz fazla uzun Deneme logo ve kartvizit)
Bu mesajdan alıntı yap
emre_ozturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre_ozturk

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2012 #4
dediğim gibi renk uyumların sunumun ve logon harika olmuş düşüncene sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2012 #5
Logonun alt ve üst kısma bu kadar uzaması daha sonraki çalışmalarda belki sıkıntı yaratabilir diye düşünmüştüm.
Ama kartvizit nefis duruyor Deneme logo ve kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap
asiprensasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asiprensasi

Grafiker / Ankara

Alt 04-07-2012 #6
kurumsal tasarımlarda logo hazırlarken daha geniş kapsamlı düşünülmeli bence, yani bu kurum veya kuruluşun ileride bu logoyu tabelasında ve görsellerinde kullanacağı ve yapılan logonun vektörel olarakta işlenebilmesi adına logolarda modern estetik duruşun dışına çıkmadan, hatlarda mümkün mertebe keskinliğe önem verilmeli diye düşünüyorum, bi tabelacı olarak şöyle bi baktım logo tasarımına; bu kurum gelse bana, kardeşim ben bu logomu alüminyum yada krom harf istiyorum dese gerçekten şık bi uygulama çıkarılacak bi çalışma olmuş, emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Soj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soj(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-07-2012 #7
İlham verici çok hoş görünüyor. Sunum şekline de diyecek yok.
Diğer arkadaşların görüşlerine saygı duyarak katılmıyorum. Logonun uzun durması daha sonraki çalışmalarda sıkıntı yaratabilir diye belirtmişler de, peki tasarımcılar ne işe yarayacak Deneme logo ve kartvizit Önemli olan beğenilen bir şeyi her yerde kullanabilmek. Ben bu logoyu çok beğendim tabelada kullanmak istersem uçları bozmadan uzayan kısımları keser yine kullanırım. Ayrıca bir antetli kağıdın sağ yada sol tarafına çizgileri aynı taktikle uzatıp uygun bir şekilde konumlandırabilirim.
Aslında bu çalışma bana göre esnek ve her kılıfa sığabilecek bir çalışmadır tebrikler..
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2012 #8
İlham verici çok hoş görünüyor. Sunum şekline de diyecek yok.
Diğer arkadaşların görüşlerine saygı duyarak katılmıyorum. Logonun uzun durması daha sonraki çalışmalarda sıkıntı yaratabilir diye belirtmişler de, peki tasarımcılar ne işe yarayacak Deneme logo ve kartvizit Önemli olan beğenilen bir şeyi her yerde kullanabilmek. Ben bu logoyu çok beğendim tabelada kullanmak istersem uçları bozmadan uzayan kısımları keser yine kullanırım. Ayrıca bir antetli kağıdın sağ yada sol tarafına çizgileri aynı taktikle uzatıp uygun bir şekilde konumlandırabilirim.
Aslında bu çalışma bana göre esnek ve her kılıfa sığabilecek bir çalışmadır tebrikler..
Söylediğim lafa ne güzelde gelmişsin Deneme logo ve kartvizit
Tabelada kullanmak istersem uçlarını bozmadan keserim demişsin. Yani sendede bazı çalışmalarda kullanırken oynama isteği doğacağı düşüncesi gelişmiş.

Yalnız bilmediğin birşey var arkadaşım; bir çalışmaya logo dedikten sonra orasını burasını kesme imkanın yoktur...
Bu mesajdan alıntı yap
Soj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soj(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-07-2012 #9
Söylediğim lafa ne güzelde gelmişsin Deneme logo ve kartvizit
Tabelada kullanmak istersem uçlarını bozmadan keserim demişsin. Yani sendede bazı çalışmalarda kullanırken oynama isteği doğacağı düşüncesi gelişmiş.

Yalnız bilmediğin birşey var arkadaşım; bir çalışmaya logo dedikten sonra orasını burasını kesme imkanın yoktur...
Haklısınız tabi, evet size göre lafınıza da gelmiş olabilirim. Fakat bir yerde beni anlamamışsınız. Bu tasarıma bakıp oynama isteği gelmedi zaten kusursuz denebilecek bir çalışma. Hatta yorumlarınız olmasaydı benim aklıma bile gelmezdi tabela vb. uyumsuzluklar.
Müşteri isteğine göre tabii ki oluşacak herşey. Eğer beğenilirse tasarımcı onu uydurmak durumunda kalır, yani bunu ezip büzüp logo haline getirilme olarak düşünmeyin. Müşteriye sunulurken logo hali, tabela hali vs vs olarakta sunulur. Bunu her şeyde uygulayabilmek mümkün değil, bu tasarımın uygun olduğunu anlatmak istedim..
Bu arada yanlış anlamayın amacım yorumunuza saygısızlık etmek değil.
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 05-07-2012 #10
güzel ama saatten öte pusula görüyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları