Deneme : Organik Tarım Afiş Çalışması

Deneme Çalışmalar - Deneme : Organik Tarım Afiş Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Yarışmayı yeni gördüm. Aklıma bir fikir geldi. Onu da uygulayayım dedim. Photoshopta afiş ödevim vardı. Bunu versem sorun olur mu acaba? Program : Illustrator. Çizimler bana aittir. =) ...

d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 26-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yarışmayı yeni gördüm. Aklıma bir fikir geldi. Onu da uygulayayım dedim. Photoshopta afiş ödevim vardı. Bunu versem sorun olur mu acaba? Deneme : Organik Tarım Afiş Çalışması
Program : Illustrator. Çizimler bana aittir. =) ( Karınca için referans resim kullandım. Deneme : Organik Tarım Afiş Çalışması )

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dual_head_eagle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dual_head_eagle

Hiç Biri / Konya

Alt 26-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Beyaz renkli yazıları ya border ile kullanın ya da farklı renkte yazınız.

Birde ortadaki paragraf şeklindeki yazı farklı bir renk mesela siyah olsa daha doğru olur.

Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 26-03-2010 #3
Beyaz renkli yazıları ya border ile kullanın ya da farklı renkte yazınız.

Birde ortadaki paragraf şeklindeki yazı farklı bir renk mesela siyah olsa daha doğru olur.

Elinize sağlık.
Yorumunuz için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi yaptım. Daha hoş oldu sanırım. Deneme : Organik Tarım Afiş Çalışması

Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 27-03-2010 #4
İkinci çalışma iyi duruyor.Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 27-03-2010 #5
İkinci çalışma iyi duruyor.Emeğinize sağlık.
Çok teşekkür ederim. :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 27-03-2010 #6
Hoş bir çalışma. Emeğinize sağlık d3niz. Deneme : Organik Tarım Afiş Çalışması Ama tasarımda gözümü yoran bir simetri var. :S Sağ üstteki boşluk ve sol alttaki boşluklar...

Acaba üstteki "kapital" olan yazıyı ortalasanız; ortadaki açıklayıcı metin paragrafının punto değerini düşürüp birkaç satıra sığdırsanız daha mı iyi olacak? Deneme : Organik Tarım Afiş Çalışması

Emeğinize sağlık. Paylaşımlarınızın devamı dileğiyle. Kolay gelsin... :agnel:
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 27-03-2010 #7
Hoş bir çalışma. Emeğinize sağlık d3niz. Deneme : Organik Tarım Afiş Çalışması Ama tasarımda gözümü yoran bir simetri var. :S Sağ üstteki boşluk ve sol alttaki boşluklar...

Acaba üstteki "kapital" olan yazıyı ortalasanız; ortadaki açıklayıcı metin paragrafının punto değerini düşürüp birkaç satıra sığdırsanız daha mı iyi olacak? Deneme : Organik Tarım Afiş Çalışması

Emeğinize sağlık. Paylaşımlarınızın devamı dileğiyle. Kolay gelsin... :agnel:
Teşekkür ederim yapıcı eleştiriniz için. Yazı simetrisi biraz karışık oldu haklısınız. Deneme : Organik Tarım Afiş Çalışması Ben karışıklığı seviyorum sanırım. Deneme : Organik Tarım Afiş Çalışması Deniyorum...

...

Denedim. Böyle daha iyi oldu. Deneme : Organik Tarım Afiş Çalışmasıarty: Harikasınız. Teşekkür ederim. Deneme : Organik Tarım Afiş Çalışmasıarty:

Üst boşluğu arttırayım sonra. Deneme : Organik Tarım Afiş Çalışması Daha iyi olur sanırım.
Bu mesajdan alıntı yap
child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 27-03-2010 #8
Sevindim katkım olmasına. Deneme : Organik Tarım Afiş Çalışması Tekrar kolay gelsin. Paylaşımlarınızın devamı dileğiyle.
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 27-03-2010 #9
Sevindim katkım olmasına. Deneme : Organik Tarım Afiş Çalışması Tekrar kolay gelsin. Paylaşımlarınızın devamı dileğiyle.
:smile: Teşekkür ederim efendim. Eleştirilerinizin devamı dileğiyle. :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
PrcDark isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PrcDark

Bilg. Teknikeri / Diyarbakır

Alt 27-03-2010 #10

Böyle Çok daha güzel. Ellerinize sağlık Tebrik ederim.:artipuan:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags