Deneme performans video çekim ''Karakuru''

Deneme Çalışmalar - Deneme performans video çekim ''Karakuru'' ...

Sargeras_BS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sargeras_BS(31)

Ressam / İstanbul

Alt 05-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yine mause ile yapıldı.İlk paylaşımıma bakan çok ama yorum yapan yok.Biliyorum video yarım yamalaktı.Parçalarını kurtaramadım pc den.

Şimdiki baştan sona kesintisiz anlıyabileceğiniz şekilde montajladım.İyi seyirler.

Karakuru on Vimeo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Sargeras_BS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sargeras_BS(31)

Ressam / İstanbul

Alt 11-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1 oldu 2 oldu yine aynı.hiç yorum yok.Demek ki bu ülkenin standardı benim umduğum gibi değilmiş.Yada kişiler yorumun asıl amacını ve önemini kavrayabilmiş değil.Yorum sadece eleştri değildir arkadaşlar.İyi günler...
Bu mesajdan alıntı yap
...Elite.... isimli Üye şimdilik offline konumundadır

...Elite....

Grafiker / Antalya

Alt 11-09-2009 #3
Elinize sağlık güzel bir çalışma. Fakat menüden kullandığınız araçları gösterseydiniz bilmeyenler için daha faydalı bir ders olurdu...
Bu mesajdan alıntı yap
FiRARDA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FiRARDA

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 11-09-2009 #4
bende arkadaşa katılıyorum hiç değilse hangi araçlar kullanılıyor hangi özellikleri açık fırça darbeleri normal adobeninmi yoksa sonradan eklenmiş fırçalarmı bilmek güzel olurdu layerleri görmekte güzel olurdu Deneme performans video çekim ''Karakuru'' Ellerinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap