Deneme Ramses Kitap Kapağı Tasarımı

Deneme Çalışmalar - Deneme Ramses Kitap Kapağı Tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Deneme amaçlı yaptım ilk kitap kapağı tasarımım diyebilirim....

bboymuzo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bboymuzo

Grafiker / Ankara

Alt 09-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Deneme amaçlı yaptım ilk kitap kapağı tasarımım diyebilirim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

BG Gocmen TR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BG Gocmen TR

Grafiker / İstanbul

Alt 09-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ortada pek bir şey yok ama yinede oldukça beğendim Deneme Ramses Kitap Kapağı Tasarımı tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 09-08-2012 #3
Sonuçta ilk çalışmalar normal yanı aşırı bi farklılık yok basit olmuş tek renk zeminli çalışmışssın göze hitap eden pek bi yanı yok emeğine sağlık Deneme Ramses Kitap Kapağı Tasarımı Arka yazıdaki ilk satırda sondaki boşluk fazla olmuş onu ayarlarsan iyi olur.
Bu mesajdan alıntı yap
harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 09-08-2012 #4
Renkten dolayı ağır bi çalışma olmuş Deneme Ramses Kitap Kapağı Tasarımı Arka sayfanın ilk satırındaki boşluk göz tırmalıyor. "CHRİSTİAN" ismi büyük yazıldığı için "İ" lerde nokta kullanılmaz. Ve kitap yatay konulduğunda sırt yazısı ters kalacak, bilginize.
Bu mesajdan alıntı yap
bboymuzo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bboymuzo

Grafiker / Ankara

Alt 09-08-2012 #5
Teşekkürler, aslında sade olmasını istemiştim tasarımın ayrıca arka fondaki yüz resmi gözüküyormu ?
Bu mesajdan alıntı yap
selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 09-08-2012 #6
Alttaki desen muhtemelen bu tonda baskıda fazla belli olmayacak. Tavsiyem hem çalışmaya bir renk katması ve karanlıktan kurtarması için o deseni gofre veya laklı bastırmanız. Elinize sağlık tarzınız güzel, çalışma güzel. Ama bi hareket istiyor çalışma.
Bu mesajdan alıntı yap