Deneme Sitem

Deneme Çalışmalar - Deneme Sitem ...

Deneme Sitem
acem kızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acem kızı(28)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Deneme Sitem

Alt 06-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar html ve css ile yaptığım basit bir site,ilk denemem,resim olarak koydum css ile başka neler yapabilirim fikirlerinizi bekliyorum,

Deneme Sitem
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu şekilde yaparsanız geliştiremezsiniz yeterince. Temel web site yapısını öğrenmelisiniz.
Banner kısmı yerine bir başlık atmışsınız mesela. Menünüz çok dağınık görünüyor. İlk denemenizmiş. Cssle yapmaya çalışmanız çok güzel. Div kullandınız mı?
Bu mesajdan alıntı yap

acem kızı(28)

Alt 06-08-2009 #3
Bu şekilde yaparsanız geliştiremezsiniz yeterince. Temel web site yapısını öğrenmelisiniz.
Banner kısmı yerine bir başlık atmışsınız mesela. Menünüz çok dağınık görünüyor. İlk denemenizmiş. Cssle yapmaya çalışmanız çok güzel. Div kullandınız mı?
baslık kısmı kayan yazı şeklinde flash ile daha guzel birşey olabilir diye düsünüyorum,orada menü yazan kısmı öylesine denemek amacı ile koydum kaldırmayı unuttumDeneme SitemDİV kullanmasını bilmiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 06-08-2009 #4
açmış olduğunuz başlık forum kuralllara uygun değil... lütfen, düzetın
Bu mesajdan alıntı yap
maniaqwebci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maniaqwebci(26)

Webmaster / İstanbul

Alt 06-08-2009 #5
ilk deneme için güzel
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2009 #6
baslık kısmı kayan yazı şeklinde flash ile daha guzel birşey olabilir diye düsünüyorum,orada menü yazan kısmı öylesine denemek amacı ile koydum kaldırmayı unuttumDeneme SitemDİV kullanmasını bilmiyorum
Başlık kayan yazı olursa ne kadar hoş olur bilemiyorum. Genelde başlıkları ben statik yapıyorum. Duruyor durduğu yerde. Deneme Sitem Flash kullanın tabii ama sağ tarafta banner kısmının %60 ını kaplayan bir animasyon olabilir. Mesela uçan kelebekler. Deneme Sitem

Division kullanmayı öğrenebilirsiniz. Madem ki css'e başladınız. =)
Bu mesajdan alıntı yap
answersaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

answersaray

Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2009 #7
"acem kızı" CSS Dersleri / Fatih Hayrioğlu’nun not defteri bu vermiş olduğum linkte css üzerine çok güzel dersler var..ben çok yararlandım bilgi sahibi olabilmek için...sen de site yapımında kullanmak için faydalanabilirsin...ayrıca site sahibine danışıyorsun ve senin sorunu cevaplıyor...bol şans...ayrıca web tasarımlarına göz at derim...seni geliştirecektir..neyin nerede olduğunu, menünün nasıl oluşturulacağını bilmen için yararlı olacaktır...kolay gelsin..emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

acem kızı(28)

Alt 06-08-2009 #8
açmış olduğunuz başlık forum kuralllara uygun değil... lütfen, düzetın
düzeltme butonu yok başlığın uygun olmadıgını düsünemedim,birisi düzeltirse sevinirim...
ilk deneme için güzel
teşekkürler
Başlık kayan yazı olursa ne kadar hoş olur bilemiyorum. Genelde başlıkları ben statik yapıyorum. Duruyor durduğu yerde. Deneme Sitem Flash kullanın tabii ama sağ tarafta banner kısmının %60 ını kaplayan bir animasyon olabilir. Mesela uçan kelebekler. Deneme Sitem

Division kullanmayı öğrenebilirsiniz. Madem ki css'e başladınız. =)
flashı bi öğrensem herşey sıra ileDeneme Sitem banner'i düsündüm kelebekleride düsündüm ama denemedimDeneme Sitem divisionu öğrenmeye calışıyorumDeneme Sitemilgin için tşkr ederim
"acem kızı" CSS Dersleri / Fatih Hayrioğlu’nun not defteri bu vermiş olduğum linkte css üzerine çok güzel dersler var..ben çok yararlandım bilgi sahibi olabilmek için...sen de site yapımında kullanmak için faydalanabilirsin...ayrıca site sahibine danışıyorsun ve senin sorunu cevaplıyor...bol şans...ayrıca web tasarımlarına göz at derim...seni geliştirecektir..neyin nerede olduğunu, menünün nasıl oluşturulacağını bilmen için yararlı olacaktır...kolay gelsin..emeğine sağlık...
genelde oradan calışıyorum ama bazı kodları anlamıyormDeneme Sitemmenünün oluşması cok karısık aslında yapıyorum ama takılıyorum örnek kodlar indirip bakıyorum ama karışıyorDeneme Sitemteşekkür ederim ilgin icinDeneme Sitem
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2009 #9
Rica ederim. Kolay gelsin. =)
Bu mesajdan alıntı yap
sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2009 #10