Denemelerim ve hayalim

Deneme Çalışmalar - Denemelerim ve hayalim Sponsorlu Bağlantılar Şu an ankara gazi üniversitesinde bilgisayar öğretmenliği okuyan bir öğrenciyim. Grafik tasarım yıllardır ilgimi çekiyordu, yıllardır da bu siteye üyeyim ve git gide bu ilgi hayale dönüştü ve ...

Denemelerim ve hayalim
undersonic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

undersonic

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Dosya15

Denemelerim ve hayalim

Alt 02-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şu an ankara gazi üniversitesinde bilgisayar öğretmenliği okuyan bir öğrenciyim. Grafik tasarım yıllardır ilgimi çekiyordu, yıllardır da bu siteye üyeyim ve git gide bu ilgi hayale dönüştü ve şimdi tek amacım bir grafik tasarımcısı olmak. Sizlerle bir kaç denememi paylaşmak istiyorum. Tüm eleştirilerinizi bekliyorum. Eğer özel olarak yardımcı olmak isteyen en azından sorularıma yanıt vermekten çekinmeyecek arkadaşların mesajlarını bekliyorum. şimdiden teşekkür ediyorum .

Lütfen bana hayalim için yardımcı olun Denemelerim ve hayalim

Mangahd manga çeviri grubum için tasarladığım logo

Photoshop manipülasyon denemem

Bir dergi için kendimi sınamak amaçlı yaptığım kapak denemesi

wallpaper denemem

illustrator de sevimli baykuş çizimi

Bana bir hayal verdiğin için teşekkürler grafikerler.net :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikcolor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikcolor

Grafiker / Kayseri

Alt 03-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hepsi güzel çalışmalar, tebrikler. Özellikle manipülasyonu sadece deneme amaçlı yaptıysan gayet başarılı olmuş. Dergi kapağının altındaki fontların rengiyle oynarsan o da çok daha güzel olur gibi :smile: , emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
undersonic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

undersonic

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 04-12-2012 #3
30 dakikalık bir çalışma oradaki manipülasyon. bir yaşlandırma denememi saymazsak ilk manipülasyonumdu Denemelerim ve hayalim dergi kapağı öneriniz içinde teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
descosss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

descosss

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-12-2012 #4
baykuşu beğendim bende güzel olmuş..
Bu mesajdan alıntı yap
Saime Demircan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Saime Demircan

Öğrenci (Grafik) / Manisa

Alt 01-04-2013 #5
Wallpaper çalışmada eğer hepsi tek tek çizim değilse fazla uğraştırdığını sanmıyorum. Illustratorde renkleri tek tek tonlara ayırmak sadece bir tık... Arka fonda hazır sanırım. Sadece beyaz çiçek gibi şeyleri çizmek biraz zaman alır. Baykuş tatlı olmuş. Sonuçta ortada bir şeyler var. Eline sağlık.Denemelerim ve hayalim
Bu mesajdan alıntı yap