Deneyim Grafik Tasarımcı Aranıyor - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - Deneyim Grafik Tasarımcı Aranıyor - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Deneyimli Grafik Tasarımcı Şehir: Ankara Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Adobe grubu programlarında İllüstratör, Photoshop ve Indesign programlarını etkin kullanabilen (Operatör değil ) . Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) ...

barbarosevin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barbarosevin

Grafiker / Ankara

Alt 12-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Deneyimli Grafik Tasarımcı

Program/Seviye: Adobe grubu programlarında İllüstratör, Photoshop ve Indesign programlarını etkin kullanabilen (Operatör değil ) .

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Reklam ajansımızın Tasarım bölümünün başına geçerek bütün reklam çalışmalarında ( Kalalog, dergi,gazete, billboard ilanları, kurumsal kimlik ) fikir oluşturabilecek ve oluşturduğu fikri uygulayabilecek, Tasarım konusunda heyecan duyan ve bu heyecanı firmalara da yansıta bilen Grafik Tasarımcı arıyoruz.
Ajansımız : ozelyapim.com.tr

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Deneyim Grafik Tasarımcı Aranıyor - AnkaraDeneyim Grafik Tasarımcı Aranıyor - AnkaraDeneyim Grafik Tasarımcı Aranıyor - AnkaraDeneyim Grafik Tasarımcı Aranıyor - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

bbkagp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bbkagp

Grafiker / Ankara

Alt 07-10-2014 #3
Merhaba,

Cv ve Portfolyom websitemde mevcüt: Freelance Grafiker & Özel Ders Öğretmeni | *********

Biraz kendimden bahs edim :

ODTÜ'de Mastır yapıyorum. Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum ve 2005'den beri farklı tasarım işleriyle uğraşıyorum. Afiş, Katalog, Broşür, Kartvizit, Pano, v.b. tasarımları yanında, 3 boyutlu modelleme, render işleri ve ayı zamanda video edit ve animasyon işleri artı website tasarım işleri yapıyorum. Özetisi sizin reklam işlerinizi alıp sonuna kadar götürmek imkanım var. Yaptığım tasarımlarda bir tek program kullanması çok iyi seviyede olması yeterli değil, tasarım prinseplerinde uyguluyorum. Website tasarım ise grafik tasarım işleri ile beraber arama motorlarına uygun bir site olması için gereken programları kullanarak yapıyorum. Magazin ve Kitab tasarımların Adobe inDesign kullanarak dünyada güncel tasarım şekilde hazırlıyorum. 2012'de ODTÜ Biligisayar Oyunları Teknolojileri bölümünü kazandım ve şuanda mastır yapıyorum. İngilizcem çok iyi, TOEFL iBT sınavında 86 aldım ve bilgisayar işlerimle beraber İngilizce öğretmenliğide yapıyorum. İngilizce öğretmeni olarak İranda 3 yıl ve Türkiyede 2 yıl tecrübem var.

Email : *********
Website : Freelance Grafiker & Özel Ders Öğretmeni | *********
Telefon : *********