Deneyim kazanabileceğim iş arıyorum. - Ankara

İş Arayan İlanları - Deneyim kazanabileceğim iş arıyorum. - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Deneyim kazanabileceğim iş arıyorum. Şehir: Ankara Aranan Şehir: Ankara Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Adobe Photoshop: İyi Adobe Illustrator: İyi Adobe Indesing: İyi İş deneyimi ve içeriği: Yayınevinde 11 ay ...

bgkorkmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bgkorkmaz

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 30-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Deneyim kazanabileceğim iş arıyorum.

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Adobe Photoshop: İyi
Adobe Illustrator: İyi
Adobe Indesing: İyi

İş deneyimi ve içeriği: Yayınevinde 11 ay dizgi / grafik personeli olarak çalıştım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Grafiker olarak kariyer yapmayı amaçlıyorum. Kendimi geliştirebileceğim, deneyim kazanabileceğim ve uzun süreli çalışabileceğim iş arıyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Deneyim kazanabileceğim iş arıyorum. - AnkaraDeneyim kazanabileceğim iş arıyorum. - AnkaraDeneyim kazanabileceğim iş arıyorum. - AnkaraDeneyim kazanabileceğim iş arıyorum. - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
hsnozc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hsnozc

Matbaacı / Ankara

Alt 01-11-2014 #3
slm küçük çaplı bir matbaada çalışmak isterseniz 0536 423 22 96 yalnız çalışıyorum telefonla bilgi verebilirim yer ivedik org. san
Bu mesajdan alıntı yap
bgkorkmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bgkorkmaz

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 11-11-2014 #4
Deneyim kazanabileceğim iş arıyorum.

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Adobe Photoshop: İyi
Adobe Illustrator: İyi
Adobe Indesing: İyi

İş deneyimi ve içeriği: Yayınevinde 11 ay dizgi / grafik personeli olarak çalıştım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Grafiker olarak kariyer yapmayı amaçlıyorum. Kendimi geliştirebileceğim, deneyim kazanabileceğim ve uzun süreli çalışabileceğim iş arıyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
BUZ REKLAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BUZ REKLAM

Grafiker / Ankara

Buz reklam

Alt 23-03-2016 #5
merhaba portfolyonuzu gönderirmisiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
ahmedkaramete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmedkaramete

Grafiker / Ankara

İş hk.

Alt 08-05-2016 #6
Merhaba, ajansımıza grafiker arıyoruz. Düşünürseniz portfolyonuzu görmek ve ön görüşme yapmak isteriz n
Bu mesajdan alıntı yap