deneyim sahibi olmak için iş arıyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - deneyim sahibi olmak için iş arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar İlan sonuçlanmıştır. deneyim sahibi olmak için iş arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Photoshop:orta illustrator:orta indesign:orta İş deneyimi ve içeriği: matbaada grafiker olarak 5 ay ...

seda doluca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seda doluca

Grafiker / İstanbul

Alt 13-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
deneyim sahibi olmak için iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop:orta
illustrator:orta
indesign:orta

İş deneyimi ve içeriği: matbaada grafiker olarak 5 ay çalıştım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:
sedadoluca.com kendi portfolyo sitemdir.
birsitekur.com
havuzbasiet.com
(görsel çalışmaları bana aittir.)

İşle ilgili açıklama: Bilgeadam Bilgi Teknolojileri Akademi'sinden Web & Tasarım eğitimi aldım.
Bu eğitimimi tecrübeye dönüştürmek istiyorum. Yetiştirilmek üzere veye yardımcı grafiker olarak çalışabilirim.

Avrupa yakasında ikamet ediyorum,
iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

deneyim sahibi olmak için iş arıyorum - İstanbuldeneyim sahibi olmak için iş arıyorum - İstanbuldeneyim sahibi olmak için iş arıyorum - İstanbuldeneyim sahibi olmak için iş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

DuhaEnes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DuhaEnes

Grafiker / İstanbul

Alt 17-07-2014 #3
Firmamız organize matbaa olarak hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu yakası şubemize yetiştirilmek üzere iş arkadaşları arıyoruz. İrtibat numaramız *********
Hande Akman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hande Akman

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-07-2014 #4
Merhaba, NYVerde olarak gıda sektöründe piyasaya sürülecek yeni ürünlerimiz için ambalaj ve web tasarımı yapabilecek tam zamanli birini ariyoruz.Ofisimiz Istanbul, Moda'da. Ilgilenirseniz detayları konusabiliriz.
Kolay gelsin,
Hande Akman
seda doluca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seda doluca

Grafiker / İstanbul

Dosya22

ilan sonuçlanmıştır

Alt 21-07-2014 #5
ilan sonuçlanmıştır.