İŞ DENEYİMİ OLAN GRAFİKER ARANIYOR - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - İŞ DENEYİMİ OLAN GRAFİKER ARANIYOR - İstanbul ...

GÜLKNZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GÜLKNZ

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 07-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İŞ DENEYİMİ OLAN GRAFİKER ARANIYOR

Program/Seviye: Photoshop , Freehand

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Photoshop ve Freehand ağırlıklı kullandığımız programlardır.Her türlü çalışmaları yapan bir Ajansız. Deneyimli ve matbaa bilgisi olan grafiker Arkadaş arıyoruz.Aşagıdakı mail adresine cvlerinizi bekliyoruz.

Artan Görsel Medya. Yerimiz İstanbul-Ataşehir'dedir

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları İŞ DENEYİMİ OLAN GRAFİKER ARANIYOR - İstanbul - İŞ DENEYİMİ OLAN GRAFİKER ARANIYOR - İstanbul ya da İŞ DENEYİMİ OLAN GRAFİKER ARANIYOR - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İŞ DENEYİMİ OLAN GRAFİKER ARANIYOR - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
İŞ DENEYİMİ OLAN GRAFİKER ARANIYOR - İstanbul | İŞ DENEYİMİ OLAN GRAFİKER ARANIYOR - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

GÜLKNZ

Alt 08-09-2011 #3
arkadaşlar bayan grafiker alınacaktır bilginize =)
cagriktk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cagriktk

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2011 #4
Bayan almaya devam edin 2 gün sonra yok dogum izni, yok doktora gidicem, yok altın günü İŞ DENEYİMİ OLAN GRAFİKER ARANIYOR - İstanbulİŞ DENEYİMİ OLAN GRAFİKER ARANIYOR - İstanbul

GÜLKNZ

Alt 09-09-2011 #5
İŞ DENEYİMİ OLAN GRAFİKER ARANIYOR - İstanbul Erkeklerdede başka problemler cıkıyor ama o yüzden hem cinslerimizle çalışmak daha mantıklı geldi huzur bozulmasın İŞ DENEYİMİ OLAN GRAFİKER ARANIYOR - İstanbul

cagriktk

Grafiker / İstanbul

Alt 09-09-2011 #6
peki başarılar İŞ DENEYİMİ OLAN GRAFİKER ARANIYOR - İstanbul
grafipapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 14-09-2011 #7
bence erkeklerle çalışmak daha mantıklı. Fikirler farklı oluyor daha değişik fikirler çıkıyor.

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.:angel:

GÜLKNZ

Alt 16-09-2011 #8
Fikirler ve Tasarımlar Erkek aklı kadın aklı diye koğuşlandırılmaz =) herkesin kendine göre yetenegi vardır kadın erkek yaşlı genç hiç farketmez ama her iş yerininde bir kriteri geçmiş deneyimleri vardır geçmişteki deneyimleri sende çok iyi biliyorsun semacıgım sende çalıştın burada geçmişteki olaylar tekrar yaşanmasın huzur bozulmasın diye ben bayan eleman istedim yoksa sende biliyorsunki burda grafiker grafikerdir cinsiyet ayrımı yoktur.

cagriktk

Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2011 #9
Sanırım herkese asılan sapık bi grafikerlğ çalıştınız geçmişte İŞ DENEYİMİ OLAN GRAFİKER ARANIYOR - İstanbul

GÜLKNZ

Alt 16-09-2011 #10
Ben semanın zamanında bana anlattıklarını yorumladım çünkü zamanında oda beni huzur bozulmasın bayan eleman iyidir diye almıstı işyerinde İŞ DENEYİMİ OLAN GRAFİKER ARANIYOR - İstanbul şükür başıma ole bişey gelmedı =)
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları