Deneyimli Bayan Grafiker olarak iş arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Deneyimli Bayan Grafiker olarak iş arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Deneyimli Bayan Grafiker olarak iş arıyorum / Avrupa Yakası Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: cd designer, kitap designer, şişe designer, grafik designer, afiş, logo,amblem,dergi,grafik, gazete ...

valentinainci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

valentinainci(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Deneyimli Bayan Grafiker olarak iş arıyorum / Avrupa Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: cd designer, kitap designer, şişe designer, grafik designer, afiş, logo,amblem,dergi,grafik, gazete ana sayfa (index) design,

İş deneyimi ve içeriği:
hürriyet gazetesi (dergi) - STAJ
atv, sabah gazetesi (arşiv)
İSTOÇ Teo Ajans (Teoman Mat) - Dergi Kapak Tasarımı

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

Deneyimli Bayan Grafiker olarak iş arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbulDeneyimli Bayan Grafiker olarak iş arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbulDeneyimli Bayan Grafiker olarak iş arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbul
Deneyimli Bayan Grafiker olarak iş arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbulDeneyimli Bayan Grafiker olarak iş arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbulDeneyimli Bayan Grafiker olarak iş arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbul

İşle ilgili açıklama: 1-Yeşilköy Halil Vedat Fıratlı İlköğretim Okulu
2-Bakırköy Kız Meslek Lisesi (Grafik ve Fotoğraf) - Okul 1.liği
3-Avcılar Gelişim Meslek Yüksek Okulu (Grafik Tasarım) - Okul 1.liği

Bilgi alanlarım;
Microsoft Excel, Word, PowerPoint
Abode Photoshop
Free Hand
Adobe Illustrator
InDesign
Dreamweaver
Fireworks

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Deneyimli Bayan Grafiker olarak iş arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbulDeneyimli Bayan Grafiker olarak iş arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbulDeneyimli Bayan Grafiker olarak iş arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbulDeneyimli Bayan Grafiker olarak iş arıyorum / Avrupa Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ucyuzreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ucyuzreklam

Hiç Biri / İstanbul

Merhaba

Alt 06-02-2013 #3
Telefon bılgılerınız olmadığından burdan yazmam gerekti,Ticktockcreative ajansı olarak deneyimli bir arkadaşa ihtiyacımız var iş arayısınız devam ediyorsa irtibada gecmenizi rica edeceğim.
ezgi64 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ezgi64

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-02-2013 #4
Merhaba,
Ajansımız Bakırköy/İncirli'de olup, iş arayışınız devam ediyorsa ********* adresimize fotoğraflı CV'nizi göndermenizi rica ediyoruz.
attachmann isimli Üye şimdilik offline konumundadır

attachmann

Grafiker / İstanbul

Alt 11-02-2013 #5
selam. ajansımız floryada.
çalışmalarınızdan örnekler görebilir miyiz?
iyiçalışmalar.
Tel: ********* Fax: *********
volkanckr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

volkanckr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-02-2013 #6
********* adresine cv gönderirmisin . Mecidiyeköydeki ajansımıza grafiker aramaktayım. Volkan ÇAKIR. *********
Marksandshop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Marksandshop

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2013 #7
Selamlar Sv nizi [email protected] adresine yollarsanız sizi arayacagız iyi çalışmalar..
volkanckr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

volkanckr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-02-2013 #8
********* adresine cv gönderirmisin . Mecidiyeköydeki ajansımıza grafiker aramaktayım. Volkan ÇAKIR. *********
cskemre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cskemre

Grafiker / İstanbul

Alt 25-02-2013 #9
iş arama süreciniz devam ediyorsa lütfen cv nizi yolayın *********
farmalife group isimli Üye şimdilik offline konumundadır

farmalife group

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-03-2013 #10
********* erhan ipekçi iş için acil ulaşın...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları