Deneyimli dış mekan baskı operatörü arıyoruz - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Deneyimli dış mekan baskı operatörü arıyoruz - Türkiye Geneli ...

narbaskimerkezi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

narbaskimerkezi

Matbaacı / Kocaeli

Alt 04-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Deneyimli dış mekan baskı operatörü arıyoruz

Program/Seviye: photoshop iyi
coreldraw iyi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: işletmemizin reklam bölümü için en az 2 yıl deneyimli dış mekan baskı operatörleri alınacaktır ilğilenenlerin cv göndermeleri yada şahsen başvuru yapmaları rica olunur.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Deneyimli dış mekan baskı operatörü arıyoruz - Türkiye GeneliDeneyimli dış mekan baskı operatörü arıyoruz - Türkiye GeneliDeneyimli dış mekan baskı operatörü arıyoruz - Türkiye GeneliDeneyimli dış mekan baskı operatörü arıyoruz - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

oguzhan24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oguzhan24

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2012 #3
dijital baskı için deneyimim yok ama. çabuk öğrenebilirim yetiştirmk için düşünürseniz cv yolladım. küçükçekmecede ikamet etmekteyim *********

pardon kocaelinde olduğunuzu yeni farkettim kusura bakmayınız.
narbaskimerkezi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

narbaskimerkezi

Matbaacı / Kocaeli

Alt 30-09-2012 #4
ilanımız günceldir