Deneyimli Grafik Tasarımcı aranıyor

İş Veren İlanları - Deneyimli Grafik Tasarımcı aranıyor ...

vandykebrown isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vandykebrown

Grafiker / İstanbul

Dosya24

Alt 18-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun

Yoğun iş temposundan yılmayan, zamanını iyi yönetebilen, takım çalışmasına yatkın

Yaratıcılığına güvenen, konsept geliştirebilen, tasarımda ve işinde sorumluluk sahibi ve tecrübeli

En az 5 yıl iş deneyimi olan

Machintosh kullanan, endüstri standartı tasarım programlarına tam olarak hakim (Adobe Photoshop, Indesign, Illustrator, Freehand)

Tercihen web sitelerinin grafik arayüzü tasarımda deneyimili

Başta baskı öncesi ve sonrası olmak üzere üretim süreçleri konusunda bilgi sahibi

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

Avrupa yakasında ikamet eden

Adayların mutlaka portfolyosu ile birlikte başvuru yapması gerekmektedir.

Bay/Bayan çalışma arakadaşları arıyoruz.

İlgilenenler 'a mail atabilirler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Deneyimli Grafik Tasarımcı aranıyor veya Deneyimli Grafik Tasarımcı aranıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Tags
grafik, grafik tasarımcı aranıyor, tasarımcı