Deneyimli Grafik Tasarımcı

Sonuçlanan İlanlar - Deneyimli Grafik Tasarımcı Sponsorlu Bağlantılar Deneyimli Grafik Tasarımcı Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Illustrator, Photoshop, Indesign, Freehand Dreamweaver, Flash (Tercih Etmiyorum) İlk versiyonlarından itibaren İş deneyimi ve içeriği: 24 Yıl ...

sufyani isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sufyani

Grafiker / İstanbul

Deneyimli Grafik Tasarımcı - İstanbul

Alt 01-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Illustrator, Photoshop, Indesign, Freehand Dreamweaver, Flash (Tercih Etmiyorum) İlk versiyonlarından itibaren

İş deneyimi ve içeriği: 24 Yıl

Grafik Tasarımcı, Web Tasarımcı, Ofset Hazırlık Atölye Şefi, Ajans yöneticiliği, Art Direktörlük, Medya Görsel Yönetmeni ve Tasarımcısı

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Deneyimli Grafik Tasarımcı - Deneyimli Grafik Tasarımcı ya da Deneyimli Grafik Tasarımcı da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Deneyimli Grafik Tasarımcı İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Deneyimli Grafik Tasarımcı | Deneyimli Grafik Tasarımcı

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Tags
deneyimli, grafik, tasarımcı