Deneyimli Grafik Tasarımcı, Yeni Yerini Arıyor

Sonuçlanan İlanlar - Deneyimli Grafik Tasarımcı, Yeni Yerini Arıyor Sponsorlu Bağlantılar 20 yılı aşkın matbaa ve ajans deneyimim ile İstanbul veya Ege taraflarında grafik &tasarım alanında çalışacabilecegim yeni ekibimi arıyorum. İletişim ve referanslar için; ***...

kayipkaplan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kayipkaplan(39)

Grafiker / Konya

Alt 01-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

20 yılı aşkın matbaa ve ajans deneyimim ile İstanbul veya Ege taraflarında grafik &tasarım alanında çalışacabilecegim yeni ekibimi arıyorum.

İletişim ve referanslar için; ***
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Deneyimli Grafik Tasarımcı, Yeni Yerini Arıyor veya Deneyimli Grafik Tasarımcı, Yeni Yerini Arıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

kayipkaplan(39)

Grafiker / Konya

Alt 02-11-2010 #3
İlanım yanlış anlaşıldı galiba, çalıştırmak için grafiker değil çalışacağım bir ajans arıyorum.

kayipkaplan(39)

Grafiker / Konya

İlan Güncel / İstanbul veya Ege Tarafları Grafik Tasarım İşi Arıyorum...

Alt 04-11-2010 #4
Kısaca hakkımda;
33 yaşındayım. Çocukluktan başlayarak sektörün içinde çekirdekten yetiştim. Müşteri ilişkileri kuvvetli, müşterinin istediğini anlayabilen ve yenilikler sunmayı seven biriyim. Esprili, neşeli, bulunduğum ortama uyum sağlayabilen birisiyim. Çalışmayı seven, işten korkmayan, işi bitirmeden bırakmayan birisiyim. Bekar olduğum için gece gündüz çalışma engelim bulunmamaktadır.

Çalışmak İstediğim Şehir:
İstanbul veya Ege Tarafları

İşletim Sistemi/Program/Seviye:
İşletim sistemi Mac OSX (ileri düzey), Adobe Photoshop (ileri düzey), Macromedia FreeHand (ileri düzey) ve diger tasarım ve yardımcı programlar...

İş Deneyimim ve İçeriği:
20 yılı aşkın matbaa alt yapısı ile Grafik Tasarımcı ve Art Director'lük deneyimim bulunmaktadır.

Referanslarım:
Web sitemden referanslarımı görebilirsiniz.

İstediğim Şartlar:
Uyumlu bir ekip, huzurlu bir çalışma alanı, dürüst ve işten anlayan bir işveren, maaş+yemek eğer İstanbul dışı olursa en kötü ihtimalle kısa süreli kalacak yer, kendi evimi tutuncaya kadar.

İletişim Bilgilerim:
e-mail: ***
GSM: *************
frozen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frozen

Grafiker / İstanbul

Merhaba

Alt 13-11-2010 #5
Lütfen cvnizi ***'a gönderirmisiniz.
Alp Ajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alp Ajans

Matbaacı / Tekirdağ

Alt 04-12-2010 #6
Tekirdağ, Çerkezköy'de bulunan Reklam Ajansımıza grafikerler alınacaktır. Lojman Mevcuttur. Bünyemizde, Günlük Gazete, Reklam Ajansı, Matbaa, Radyo, Dijital Baskı bulunmaktadır.

ilgilenenler, *** adresine başvurabilirler.
kometko isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kometko

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-01-2011 #7
cv ve portfolyo için ***
narbaskı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

narbaskı

Matbaacı / Kocaeli

Alt 20-01-2011 #8
bizimle çalışmak istermisiniz *** cv nizi bekliyoruz

ayatcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayatcan

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2011 #9
*** İletişim bilgilerinizi veya cv nizi bekliyoruz.
osmandinleyici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

osmandinleyici

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2011 #10
*** adresine cv nizi yollarmısınız
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları