Deneyimli grafiker iş arıyor - İstanbul

İş Arayan İlanları - Deneyimli grafiker iş arıyor - İstanbul ...

Metalli Head isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Metalli Head

Grafiker / Konya

Alt 04-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Deneyimli grafiker iş arıyor

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Autodesk 3D Studio Max
Adobe Photoshop
Adobe Flash
Corel Draw
Adobe After Effects
programlarını iyi derecede kullanıyorum.

İş deneyimi ve içeriği: Daha önce çeşitli firmalarda Grafiker, 3D tasarımcı, Animatör, Karikatürist, Kurumsal kimlik, web, tabela ve afiş tasarımcısı olarak görev yaptım

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Bilgisayarımdaki teknik bir aksaklık nedeniyle malesef portfoylo gösteremiyorum internetten derlediğim ve son işimde yaptığım çalışmaları örnek olarak gönderebilir, referans verebilirim. 20 yaşındayım. Açık öğrenimde okuyorum, 29 yaşıma kadar askerlik sıkıntım yok.

E-posta:

Telefon: 0545 207 0 207
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Deneyimli grafiker iş arıyor - İstanbul - Deneyimli grafiker iş arıyor - İstanbul ya da Deneyimli grafiker iş arıyor - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Deneyimli grafiker iş arıyor - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Aras isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Aras

Grafiker / İstanbul

Alt 04-07-2012 #3
Arkadaşı 3 Yıldır Tanıyorum, İşini İyi Yapan Birisidir Kendisi. Yanımda Çalışıyordu Yükümü Çok Hafifletiyordu Tasarım Yeteneği Çok İyi.
Bu mesajdan alıntı yap