Deneyimli Grafiker Arıyoruz - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Deneyimli Grafiker Arıyoruz - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Deneyimli Grafiker Arıyoruz Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Adobe Photoshop Adobe Illustrator Adobe InDesing Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil ...

Deneyimli Grafiker Arıyoruz - İstanbul
noslepumains isimli Üye şimdilik offline konumundadır

noslepumains

Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Deneyimli Grafiker Arıyoruz

Program/Seviye:
  • Adobe Photoshop
  • Adobe Illustrator
  • Adobe InDesing

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Reklam ajansımız için deneyimli grafikerler arıyoruz. CVnizi mail atabilirsiniz.

E-posta:*********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Deneyimli Grafiker Arıyoruz - İstanbulDeneyimli Grafiker Arıyoruz - İstanbulDeneyimli Grafiker Arıyoruz - İstanbulDeneyimli Grafiker Arıyoruz - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

noslepumains

Grafiker / İstanbul

Deneyimli Grafiker - İstanbul

Alt 13-02-2014 #3
Deneyimli Grafiker

Program/Seviye: Adobe Photoshop: Çok iyi
Adobe Illustrator: Çok iyi
Adobe InDesing: İyi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Bekar

İşle ilgili açıklama: Reklam ajansımız için;
-Disiplinli,
-Takım çalışmasına uygun,
-Görsel tasarım gücü yüksek,
-Program bilgisi iyi seviyede olan çalışma arkadaşları aranıyor.

(Lütfen aramadan önce CVnizi gönderin. / Bilge Adam eğitimi almış arkadaşların CVlerinde bunu belirtmeleri rica olunur)

E-posta: *********

Telefon: *********
doktor_aga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doktor_aga(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-02-2014 #4
mail gönderilmiştir.

Şükrü Karşıyaka
Lysistrata isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lysistrata(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-02-2014 #5
Merak ettim açıkçası; neden özellikle Bilge Adam eğitimi almış kişilerin belirtmesini istiyorsunuz?

noslepumains

Grafiker / İstanbul

Alt 26-02-2014 #6
Merak ettim açıkçası; neden özellikle Bilge Adam eğitimi almış kişilerin belirtmesini istiyorsunuz?
İyi akşamlar,
Bilge Adam üzerinden eğitim almış arkadaşların dekupe dahi yapamadığını gözlemledik. Deneyimli grafiker arıyoruz. Sıfırdan eğitim vermek gibi bir düşüncemiz olsa Stajyer arardık. Zaten en büyük sıkıntımızda bu. Bilge Adam ile irtibata geçtip aldığımız elemanlarımızda bu şekilde çıktı. Aranılan niteliklere sahip aday olarak gönderilip işe başlandığında tek bildiği programları açıp kapatmak olduğunu öğrenmiş olduk. Daha iyi seviyede eleman gönderebilir misiniz dediğimizde ise para verirseniz bize neden olmasın dendi. Böyle bir zihniyete sahip bir kurumdan mezun olmuş kişilerden çok özür dileyerek yazıyoruz bunları. İş bulma garantili Bin TL ler ödedikleri kurslarda iş verenden de para istenmesi gayet saçma geldi. Bu sebeptendir ki Binlikleri başka yerlere ödeyip firmamız için 1Kuruş dahi getirisi olmayan çalışanlara yüksek meblağalar verip birde eğitemiyoruz maalesef.
Umarım anlatabilmişizdir.

noslepumains

Grafiker / İstanbul

Alt 26-02-2014 #7
İlan halen güncel olup ciddi arkadaşların başvurması rica olunur.
krtrukiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

krtrukiye

Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2014 #8
Merhaba,
Ben eğitimi Bilgeadam da aldım. Normal de Tarih yüksek lisans öğrencisiyim. Grafiğe olan ilgim ve tekrar 4 yıllık bir eğitim almamak için tercih nedenim Bilgeadam oldu. Bilgeadam eğitimleri sandığınız gibi kötü değil 7 ay gibi bir süre de verilen eğitim için gayet normal. Siz yeni mezun olmuş biriyle çalışırsanız bu normaldir. İşe alımlarınız deneyime dayalı ise nereden mezun olduğuna değil, nerede ne kadar çalıştığına bakmalısınız. Grafikerlik çalışırken deneyimle öğrenilebilecek bir meslektir çünkü, bunun için kurumları veya şahısları suçlamamanız gerekir. Ben reklam ajansın da çalıştım, bir çok kurum için iş yaptım buna Amerikan hastanesi oda giydirme de dahil ders saatlerime uymadığı için işten ayrılmak zorun da kaldım. Belki sizin Bilgeadam ile olan deneyimleriniz kötü geçmiş olabilir ama ben 4 yıllık üniversite bitirmiş arkadaşlarıma bile bilmediği konular da yardım etmişimdir. Yetenek, azim ve istek gerekiyor.