Deneyimli grafiker - İstanbul

İş Arayan İlanları - Deneyimli grafiker - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Deneyimli grafiker Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: çok iyi photoshop çok iyi corel draw after effeck ders görüyor. İş deneyimi ve içeriği: 12 yıldır tasarım ...

brah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brah

Grafiker / İstanbul

Alt 20-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Deneyimli grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: çok iyi photoshop
çok iyi corel draw
after effeck ders görüyor.

İş deneyimi ve içeriği: 12 yıldır tasarım ve görsel reklam sektöründe hizmet vermekteyim.
grafik tasarım - fotoğrafçılık ( ürün ve model çekimler ) - çizim - reklam yazarlığı konusunda hizmet veriyorum

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: şu an MİNİÇO ÇOCUK DÜNYASI MAĞAZALARI merkez ofiste tasarım sorumlusu olarak hizmet vermekteyim. Türkiye Genelinde 25 Mağazanın ve İnternet sitesinin tüm tasarımlarını ben yapmaktayım.

E-posta:

Telefon: 0538 600 66 05
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Deneyimli grafiker - İstanbulDeneyimli grafiker - İstanbulDeneyimli grafiker - İstanbulDeneyimli grafiker - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
brah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brah

Grafiker / İstanbul

Alt 27-06-2016 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap