Deneyimli Grafiker / Türkiye Geneli - Dünya Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Deneyimli Grafiker / Türkiye Geneli - Dünya Geneli ...

kayipkaplan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kayipkaplan(39)

Grafiker / Konya

Alt 27-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Deneyimli Grafiker / Türkiye Geneli

Aranan Şehir: Dünya Geneli

Program/Seviye: İşletim sistemi Mac OSX (ileri düzey)
Adobe Photoshop (ileri düzey)
Macromedia FreeHand (ileri düzey)
ve diğer tasarım ve yardımcı programlar...

İş deneyimi ve içeriği: 20 yılı aşkın matbaa alt yapısı ile Grafik Tasarımcı ve Art Director'lük deneyimim bulunmaktadır.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Kısaca hakkımda;
33 yaşındayım. Çocukluktan başlayarak sektörün içinde çekirdekten yetiştim. Müşteri ilişkileri kuvvetli, müşterinin istediğini anlayabilen ve yenilikler sunmayı seven biriyim. Esprili, neşeli, bulunduğum ortama uyum sağlayabilen birisiyim. Çalışmayı seven, işten korkmayan, işi bitirmeden bırakmayan birisiyim.

Extra:
Uyumlu bir ekip, huzurlu bir çalışma alanı, dürüst, işten anlayan bir işveren…

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Deneyimli Grafiker / Türkiye Geneli - Dünya Geneli - Deneyimli Grafiker / Türkiye Geneli - Dünya Geneli ya da Deneyimli Grafiker / Türkiye Geneli - Dünya Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Deneyimli Grafiker / Türkiye Geneli - Dünya Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..