Deneyimli grafiker ve pazarlamacılar alınacaktır

Sonuçlanan İlanlar - Deneyimli grafiker ve pazarlamacılar alınacaktır ...

promise ajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

promise ajans

Grafiker / İstanbul

Alt 22-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Cağaloğlunda bulunan ajansımıza grafik konusunda deneyimli programlara hakim grafiker arkadaşlar aramaktayız.

Matbaa ve dijital baskı konularında pazarlama yapabilecek prezantable pazarlamacı arkadaşlar aramaktayız.

ilgilenen arkadaşlar lütfen ********* adresine cv'lerini göndermeleri rica olunur.

Promise Ajans - A. Taha ALTINTEPE
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Deneyimli grafiker ve pazarlamacılar alınacaktır - Deneyimli grafiker ve pazarlamacılar alınacaktır ya da Deneyimli grafiker ve pazarlamacılar alınacaktır da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Deneyimli grafiker ve pazarlamacılar alınacaktır | Deneyimli grafiker ve pazarlamacılar alınacaktır

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

jumba jookiba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jumba jookiba

Grafiker / İstanbul

Alt 23-11-2010 #3
cv gönderdim. bilginize.