Deneyimli grafikerim iş arıyorum - Bursa

İş Arayan İlanları - Deneyimli grafikerim iş arıyorum - Bursa Sponsorlu Bağlantılar Deneyimli grafikerim iş arıyorum Şehir: Bursa Aranan Şehir: Bursa Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Corel Draw X6 Adobe Photoshop CS5 - 6 Web tasarım işinde kendime göre iyiyim, İş deneyimi ...

alperenaybuke isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alperenaybuke

Öğrenci (Diğer) / Isparta

Alt 03-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Deneyimli grafikerim iş arıyorum

Aranan Şehir: Bursa

Program/Seviye: Corel Draw X6
Adobe Photoshop CS5 - 6

Web tasarım işinde kendime göre iyiyim,

İş deneyimi ve içeriği: 8 yıldan beri tasarım ve grafik işleriyle uğraşıyorum
Son 5 yıldan beri ağırlıklı olarak Isparta' da faaliyet gösteren kendime ait bir reklam ajansımız var.

Kapatıyoruz çünkü,
İnşallah bu yaza evleniyorum ve eşim Bursa'da çalıştığı için oraya gelmek durumundayım. 10 hazirandan itibaren Bursa'da yaşamaya başlayacağım.

Grafik tasarım konusunda herhangi bir sıkıntım yok bu zamana kadar tabeladan toteme kartvizitten lokum,baklava kutularına kadar bütün tasarım işlerini kendim yaptım.

Yani kısacası müşteriyle muhatap olmak dahil bütün işleri üstüne yıkabilmek için aradığınız elemanım Deneyimli grafikerim iş arıyorum - Bursa
27 yaşındayım. S.D.Ü. Makina Öğretmenliği mezunuyum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: alperenaybuke profilinden bakabilirsiniz.
istenirse eğer görüşme esnasında bütün çalışmalarımı takdim ederim.

İşle ilgili açıklama: Tam zamanlı çalışmak istiyorum. matbaa veya dijital baskı olabilir benim için farketmez.

tasarımdan baskıya ve müşteriye teslimata kadar herşeyi organize edebilirim.
yukarıda da dediğim gibi bu işler için tam biçilmiş kaftanım Deneyimli grafikerim iş arıyorum - Bursa

E-posta:

Telefon: +9 0555 848 52 96
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Deneyimli grafikerim iş arıyorum - BursaDeneyimli grafikerim iş arıyorum - BursaDeneyimli grafikerim iş arıyorum - BursaDeneyimli grafikerim iş arıyorum - Bursa

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
alperenaybuke isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alperenaybuke

Öğrenci (Diğer) / Isparta

Alt 18-07-2013 #3
İlan artık geçerli değildir.
grafikerler.net ailesine teşekkür ederim.. Deneyimli grafikerim iş arıyorum - Bursa
Bu mesajdan alıntı yap
aychen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aychen

Grafiker / Bursa

Alt 26-03-2014 #4
Merhaba BURSA KUMAN TEKSTİLE GRAFİKER ARIYORUZ çalışmak istersen a cv yollayabilirsin yada 384 11 07 yi ali burkayı arayabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap