Deneyimli Grafikerim (BURSA)

Sonuçlanan İlanlar - Deneyimli Grafikerim (BURSA) Sponsorlu Bağlantılar Matbaa, ajans, tabela, her ortamda calistim bu meslege 1990 senesinde basladim ögrenimlerim (matbaa ve dallari üzerine) kurslarim (bilgisayar) ve askerligim (Grafiker ve Mücellit) olarak 1998 de tamamlayip 1998 ...

atessbocegi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atessbocegi

Grafiker / Bursa

Alt 10-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Matbaa, ajans, tabela, her ortamda calistim bu meslege 1990 senesinde basladim ögrenimlerim (matbaa ve dallari üzerine) kurslarim (bilgisayar) ve askerligim (Grafiker ve Mücellit) olarak 1998 de tamamlayip 1998 den 2010 senesine kadar cesitli bir cok firmada grafiker baski öncesi sorumlusu grafik sorumlusu ve fotograf cekimi olarak bursanin en iyi firmalarinda görev yaptim, Yaptigim ise deger veren karsilikli hosgörüyle calismak isteyen firmalarda özelliklede uzun vadeli Bursa ve Türkiyenin herhangi bi yerinde kaliteye önem veren insan degerini önemseyen firma ile calismak istiyorum, ilgilenlerin şahsen aramalari ve güvence halinde bursa disindada görev yapabilecegim belirtmek isterim,
Gsm, Yaptigim isler ve cv mi adres birakirsaniz gönderebilirim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Deneyimli Grafikerim (BURSA) veya Deneyimli Grafikerim (BURSA)sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

huseyinatan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huseyinatan(35)

Grafiker / Bursa

Alt 29-11-2010 #3
bursa yıldırımda yücel açık hava reklamcılığı firmasına
tecrübeli grafikerler alınacaktır...

ilgilenen adayların

adresine mail atmaları rica olunur...
dizayn ofset isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizayn ofset

Matbaacı / Bursa

Alt 08-12-2010 #4
mrb bize cv nizi gonderirseniz ve suanda clısmıyorsanız gorusebiliriz. ********* adresine atabilirsiniz.
exalance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

exalance

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 11-12-2010 #5
şirket için bir broşür kurumsal kimlik v.s. tasarlatmak istiyoruz ilginizi çekerse ********* nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz
seyyahiso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seyyahiso

Grafiker / Gaziantep

Alt 15-12-2010 #6
merhaba
********* adresine cvnizi yollayabilir misiniz?
frmfxc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frmfxc

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 05-06-2011 #7
mail adresi ve referanslarınızı gönderebilirmisiniz