DENEYİMLİ GRAFİKERLER ARANIYOR.. - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - DENEYİMLİ GRAFİKERLER ARANIYOR.. - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar DENEYİMLİ GRAFİKERLER ARANIYOR.. Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Photoshop (İyi) Illustrator (İyi) Indesign (İyi) Freehand (İyi) Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: ...

Burak AYDOGMUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Burak AYDOGMUS

Grafiker / Balıkesir

Alt 05-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

DENEYİMLİ GRAFİKERLER ARANIYOR..

Program/Seviye: Photoshop (İyi)
Illustrator (İyi)
Indesign (İyi)
Freehand (İyi)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Anadolu Yakasında ki Reklam ve Medya Ajansımızda Çalışmak Üzere Deneyimli Grafikerler Aranıyor.
CV siz ve PORTFOLIO suz başvuruda bulunmayınız.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları DENEYİMLİ GRAFİKERLER ARANIYOR.. - İstanbul - DENEYİMLİ GRAFİKERLER ARANIYOR.. - İstanbul ya da DENEYİMLİ GRAFİKERLER ARANIYOR.. - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | DENEYİMLİ GRAFİKERLER ARANIYOR.. - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
DENEYİMLİ GRAFİKERLER ARANIYOR.. - İstanbul | DENEYİMLİ GRAFİKERLER ARANIYOR.. - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Burak AYDOGMUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Burak AYDOGMUS

Grafiker / Balıkesir

Alt 07-09-2011 #3
İlan Günceldir.
pelinbasbugu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pelinbasbugu

Grafiker / İstanbul

Alt 12-09-2011 #4
Yerinizi öğrenebilirmiyim?
Atillagrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atillagrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 20-09-2011 #5
İstanbul avrupa yakasında iş aramaktayım - İstanbul

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Program/Seviye: ilüstrator- iyi
freehand - başlangıç
indesing - İYi
Photoshop - iyi

İş deneyimi ve içeriği: İş deneyimi ve içeriği:3 yıllık bi tecübem var(insert, katalog, el ilanları, Menü, Kartvizit, Afiş, Dergi Vs) işler yaptım... Kendimi geliştirmek istiyorum. Saat sorunum yoktur...

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Cep telefonum 7/24 açıktır... Tecciliyim Grafik tasarım bölümünde okudum meslek lisesi Özelbi grafik kursunda kurs aldım...
E-posta:*********

Telefon: *********