Deneyimli Matbaa Grafikeriyim İş Arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - Deneyimli Matbaa Grafikeriyim İş Arıyorum - İstanbul ...

graffyavuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffyavuz

Matbaacı / İstanbul

Alt 27-07-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Deneyimli Matbaa Grafikeriyim İş Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop, InDesing, Freehand, İllustrator, Acrobat Pro, Distiller ve Pitstop Pro programlarını iyi derecede bilmekteyim.
Matbaalarda kullanılan preps, dyna strip, xmf pro gibi dijital montaj programlarını ve montaj mantığını iyi derecede bilmekteyim.

İş deneyimi ve içeriği: 11 yıl matbaa deneyimim var. Katalog. broşür, kurumsal kimlik, kutu ambalaj, dönkart, wobbler ve afiş gibi çalışmaların hem tasarım hemde baskı öncesi kontrollerini iyi derecede yapabilmekteyim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar: Talep edilmesi halinde sunulacaktır.

E-posta:

Telefon: 0530 463 63 90
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-07-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Deneyimli Matbaa Grafikeriyim İş Arıyorum - İstanbulDeneyimli Matbaa Grafikeriyim İş Arıyorum - İstanbulDeneyimli Matbaa Grafikeriyim İş Arıyorum - İstanbulDeneyimli Matbaa Grafikeriyim İş Arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap